reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hej.
Miałam Wam tu nie zaśmiecać takimi problemami wątku ale myślę, że należą się wyjaśnienia ciszy z mojej strony.
Jak już pisałyśmy o tym tutaj mnóstwo razy, 2 kreseczki to dopiero początek.
Wczoraj po wizycie przepłakałam cały dzień :/ Kropka ma 3mm i bijące serduszko ale obok jest ogromny krwiak, który może zabrać to szczęście :( Jestem przykuta do łóżka , nawet oddychać mam delikatnie, nie stresować się i mieć nadzieję..

Także trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i podczytuję w wolnej chwili, odezwę się pewnie po wizycie prywatnej w przyszłym tygodniu, chyba że coś się szybciej wyjaśni :(
Trzymamy kciuki za Ciebie i kropeczkę😙
 
Niestety w moim przypadku też się nie pokrywa. Ale przynajmniej wiem kiedy jest owu [emoji4]
Zawsze warto się starać, na pewno nie zaszkodzi[emoji6]
Ja robię testy do pierwszego pozytywnego (nie mam wątpliwości, bo wtedy krecha jest od razu, wyrazniejsza niż testowa) i wtedy przez najbliższe 3 dni przytulanki codziennie, jeśli jest taka możliwość. Kilka dni przed owu (bazuję na apce, bo terminy fajnie mi się pokrywają) przytulanki co drugi dzień.
Testów owu używam od trzech cykli i dużo mi to daje, bo wiem, kiedy owu rzeczywiście jest, nie muszę się domyślać, badać śluzu, czy mierzyć temperaturę.
Fakt, że termin pokrywa mi się z tym, co pokazuje apka niczego nie zmienia. Moja przyjaciółka zaczęła robić testy i okazało się, że zupełnie jej się nie pokrywało z tym, co pokazywał kalendarzyk.
 
Dzięki dziewczyny. W kolejnym cyklu zrobię te badania ,trochę będzie to kosztowało ale trudno.

Może nie będę musiała mam taką nadzieję!
Jakiś dziwnie mnie brzuch zaczyna boleć. Najpierw poczułam takie szczypniecie w prawym jajniku. Teraz takie delikatne pobolewanie . Oby to nie @ się szykowała

@Smerfetka94 gratulacje :)
 
reklama
Do góry