reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hej.
Miałam Wam tu nie zaśmiecać takimi problemami wątku ale myślę, że należą się wyjaśnienia ciszy z mojej strony.
Jak już pisałyśmy o tym tutaj mnóstwo razy, 2 kreseczki to dopiero początek.
Wczoraj po wizycie przepłakałam cały dzień :/ Kropka ma 3mm i bijące serduszko ale obok jest ogromny krwiak, który może zabrać to szczęście :( Jestem przykuta do łóżka , nawet oddychać mam delikatnie, nie stresować się i mieć nadzieję..

Także trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i podczytuję w wolnej chwili, odezwę się pewnie po wizycie prywatnej w przyszłym tygodniu, chyba że coś się szybciej wyjaśni :(


Trzymam kciuki Kochana i wysylam duuuuuuuuuuuuzo pozytywnej energii :*
 
@olaaa7 patrzac na to troszk inaczej..
W pazdzierniku bete robilam 4 dni po @ byla 7, gdyby teraz bylo ok to tego samego dnia wynosila by ok 30 to jest troche roznicy
kazdy cykl jest inny. ja we wrzesniu robilam bete 14 dni po owulacji i wyszla 156. ciaze poronilam. w kolejna zaszlam od razu po poronieniu, beta w 14 dniu po owulacji 36. bylam zalamana bo porownywalam te 2 ciaze... teraz jestem w 14 tygodniu ciazy :)
 
reklama
A ja gdzieś czytałam że beta w dniu miesiączki powinna wynosić 200. I że bardzo często dochodzi do poronienia szybkiego ze względu na niski progesteron. Doczytuje jeszcze więc poprawiajcie jak jakieś głupstwa tu pisze😇
ja bete w dniu miesiaczki mialam przy pierwszej ciazy 156, ciaze niestety poronilam kilka tygodni pozniej, w drugiej ciazy w dniu miesiaczki beta 36. wlasnie jestem w 14 tygodniu wiec to chyba naprawde nie ma znaczenia jak widzisz. niewazny jest wynik bety w dniu miesiaczki tylko jej prawidlowy przyrost pozniej. to ze owulacja byla zalozmy 14 dnia cyklu nie swiadczy o niczym bo implantacja mogla sie po prostu przesunac... wiec ktokolwiek napisal ze beta w dniu miesiaczki ma wynosic 200, jest niezbyt doinformowany
 
Do góry