reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

HappyBabyMama

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Masz rację, uprościłam to bardzo aż za
W artykule było że przy 1000 powinno nuż widać zarodek a 10k serduszko :)
Przy 1500 powinno być widać zarodek w macicy to prawda. U mnie serduszko biło już w 6 tc. Ale w piątek nie było widać a w poniedziałek już pięknie biło wiec te kilka dni zrobiło różnice ale oczywiście weekend miałam wtedy ciężki :)

reklama

JustynaII

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Przy 1500 powinno być widać zarodek w macicy to prawda. U mnie serduszko biło już w 6 tc. Ale w piątek nie było widać a w poniedziałek już pięknie biło wiec te kilka dni zrobiło różnice ale oczywiście weekend miałam wtedy ciężki :)
Byle by doczekać się takich chwill już wkrótce😍

Mrufka®®®

Rozwiązania
0
Postanowiłam że jeżeli teraz się nie uda to w następnym cyklu próbie hormony . W pierwszej fazie cyklu robi y estradiol,FSH, prolaktyne, i TSH ( cały zestaw) czy coś jeszcze?

Ostatnia edycja:

Agaciakk

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja nie kupiłam żadnych testow🙈 i nie kupie aż do 30ego stycznia- oświadczam wszem i wobec 🤪 oby do tego czasu nie było @, wczoraj chyba była owulacja- jajnik bolał i sutki mega wrażliwe. Teraz czas największego doszukiwania się objawów 🙈🙈🙈

Verona26

Rozwiązania
0
Ja już nie wiem jak interpretować te te tsetsy. Czy już po czy warto jeszcze się starać. Test zrobiony przed chwilą
20200115_114953.jpeg

reklama

Dwa+Trzy

Rozwiązania
0
Hej.
Miałam Wam tu nie zaśmiecać takimi problemami wątku ale myślę, że należą się wyjaśnienia ciszy z mojej strony.
Jak już pisałyśmy o tym tutaj mnóstwo razy, 2 kreseczki to dopiero początek.
Wczoraj po wizycie przepłakałam cały dzień :/ Kropka ma 3mm i bijące serduszko ale obok jest ogromny krwiak, który może zabrać to szczęście :( Jestem przykuta do łóżka , nawet oddychać mam delikatnie, nie stresować się i mieć nadzieję..

Także trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i podczytuję w wolnej chwili, odezwę się pewnie po wizycie prywatnej w przyszłym tygodniu, chyba że coś się szybciej wyjaśni :(

Do góry