reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Jest się z czego cieszyć, bo wyniki lepsze niż te wcześniejsze [emoji4] głowa do góry, moje TSH rok temu wynosiło ok 3,1 a ostatnio 2,6 i mimo tego że powinno być QUOTE]Tylko czemu samo z siebie... odstawilam słodycze ale to z tydzień temu i pije więcej wody.
Biorę duphaston dziś rano nie wzięłam żeby nie sfałszowac wyniku
 
Dziewczyny ale samo TSH jest tylko wyznacznikiem tego co się w tarczycy dzieje i nawet przy TSH idealnym a niedoborach hormonów tarczycowych powinno się bezwzględnie wdrożyć leczenie.

Wysokie TSH świadczy zazwyczaj o tym, że tarczyca jest niewydolna - wynik TSH pokazuje tylko jak bardzo przysadka stara się tą tarczyce przycisnąć do wytwarzania hormonów.
Przy ciąży/planowaniu trzeba jak najszybciej włączyć hormony tarczycowe.
 
Dlatego warto sprawdzić przeciwciała, jak miałaś zapalenie to mogło to spowodować wysokie tsh we wcześniejszych wynikach, a teraz jest już ok. Jednak najlepiej skonsultować z lekarzem. Ale jak dla mnie nie ma powodów do zmartwień [emoji4]
 
Dlatego warto sprawdzić przeciwciała, jak miałaś zapalenie to mogło to spowodować wysokie tsh we wcześniejszych wynikach, a teraz jest już ok. Jednak najlepiej skonsultować z lekarzem. Ale jak dla mnie nie ma powodów do zmartwień [emoji4]
Przeciwciała robione we wrześniu, jest zdjęcie we wcześniejszych postach. Powtórzę w poniedziałek... A czwartek endokrynolog
 
Dlatego warto sprawdzić przeciwciała, jak miałaś zapalenie to mogło to spowodować wysokie tsh we wcześniejszych wynikach, a teraz jest już ok. Jednak najlepiej skonsultować z lekarzem. Ale jak dla mnie nie ma powodów do zmartwień [emoji4]
A zerknij na moje przeciwciała, co o tym myślisz? Endo mam dopiero w kwietniu.
IMG_20200115_194214508~2.jpg
 
Kobietki kochane ja dzis odebralam pierwsze wyniki, na ktore dostalam skierowanie od gina i wszystko mam pieknie ladnie, oprocz ths...w sensie wszedzie w necie i Wy tu piszecie ze norma to 2.5, a moj wynik to 2,63. Wizyta dopiero we wtorek i nie wiem czy sie martwic czy nie? Czytalam ze na poczatku ciazy moze sie podwyzszyc tsh, a ja dodatkowo jestem w ciazy blizniaczej i juz sama zglupialam.
 
reklama
Do góry