reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
No
Hahaha [emoji16][emoji16] W sumie To chyba wszystkie planujemy Ale czy Coś z tego wyjdzie to ja nie wiem [emoji23] Jakjuz tydzień przed @ogórki wjezdzaja na stół [emoji23]
[/QUOTE
No ja jakbym miala owulacje i cos by pyklo to moglby byc fajny prezent jakby juz wyszlo😁😁😁super by było i staey by byl szczesliwy, ale moje marzenie moze wam sie chociaz uda krzymam kciuki
 
U mnie zaczela sie susza..... suuuuuuuuszaaaaa....saaaahaaaaraaaa.
Ja tu na implantacje liczylan dzis... a tu duuuupa Chyba ten cykl spalony jednak.
Hahaha [emoji16][emoji16] W sumie To chyba wszystkie planujemy Ale czy Coś z tego wyjdzie to ja nie wiem [emoji23] Jakjuz tydzień przed @ogórki wjezdzaja na stół [emoji23]
 
*****! Tu jakieś rewolucje się dzieją. Mnie po malu zaczyna sluzem zalaewac jakimś takim płodnym jakby Ale bardziej białym... kij wie co to! Może po tych ogródkach których w końcu nie zjadłam! [emoji16][emoji23][emoji23]
To @Verona26 ma smaka na ogórkowa [emoji12]ja dziś ziemniaki i maślanka [emoji1786][emoji1786][emoji1786]
 
@Mrufka®®® a Ty zdajesz sobie sprawę, ze Ty musisz ten cykl zakończyć pięknymi tłuściutkimi II??? 😉 Ty szczęście przynosisz, a ja mrówki lubię 😉
Wiec jutro rano teścik i czekamy 😘
Wiem i robię tzn robiliśmy co mogliśmy aby wyszły dwie tłuste krechy ! No będę testować póki @ nie ma ! Tak długi i męczący cykl musi się pięknie zakończyć :)
 
reklama
Do góry