reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej, czy któraś przy implantacji miała silny ból brzucha chwilowy jak na okres? Ja dzisiaj miałam tak, że mnie zgięło w pół i myślałam, że zaraz okres dostanę... spojrzałam później w kalendarzyk i akurat dzisiaj by wypadała implantacją, w co mało wierzę, ale świetnie by było. Jak to u Was wyglądało? Do okresu 4-5 dni.
Ja nie jestem w ciazy test negatywny z rana ale to co piszesz czulam przedwczoraj w nocy i uczucie ze z tego naglego bolu zemdlalabym.. na szczescie lezalam bo to bylo przed zasnieciem
 
reklama
A u mnie na odwrot [emoji14] niexh juz bedzie koniec miesiaca i bedzie wiadomo co i jak
Tak jak u mnie. Ja miałam susze do dziś. A dzisiaj jakby coś się stało i pyk zaczyna się pojawiać Ale razem jest wewnątrz jeszcze nic nie wypływa... kuzwa jak płodny wygląda [emoji848] Chyba idzie okres [emoji23]
 
reklama
Ale szalejecie z postami dziewczyny [emoji3]
Napiszę wszystko na raz.
Super jest grać na pianinie, ja grałam w podstawówce.
Mój gra w gry na kompie do późnych godzin nocnych.
Ja dzisiaj gotuje zupę pomidorową z mrożonki [emoji23]
Najbardziej lubię jeść placki ziemniaczane z cukrem i śmietaną.
Na walentynki nie robimy nic szczególnego.
Poza tym zainstalowałam dzięki wam aplikacje forum i jest o niebo wygodniej.
Ktoś pytał o śluz, ja ostatnio wkładam palucha i sprawdzam ale wg mnie płodnego brak. A tak to ewentualnie czuje i widzę że wypływa mi na bieliznę.
Coś mnie pobolewa w jajnikach, nie wiem czy owu miałam. 21 dc, ostatni trwał 35 dni także jeszcze sporo przede mną. Miałam kłucie jajnika w niedzielę, może to owulacja [emoji848][emoji85]
To chyba wszystko na ten moment [emoji3]
 
Do góry