reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Myślisz że może być za wcześnie nawet jak te głupie cienie wychodzą? Kurde bo nie wiem teraz czy jest sens jechać...
Verona jeśli cienie były prawdziwe to wynik będzie widoczny w badaniu lab. Jeśli beta będzie negatywna to będziesz mieć pewność że to testy były popsute.
 
Ja też mogłabym na jabłonce zamieszkać hahaha Jedyna rzecz, która mi pachnie to właśnie jabłka!
Tyle, że ja poza nimi mam cały wachlarz objawów..
Chyba jestem potwierdzeniem teorii, że trzecią ciążę przechodzi się najciężej.
Jak się czujesz po lekach?
Na razie ok, wczoraj po dostinexie miałam rozwolnienie i trochę jakby na wymioty...
Za 2 tygodnie jak zrobię badania powinno być coś widac poprawę np? :D
 
Wiola szanuje Twoje podejście, ale właśnie - jest to Twoje podejście.
Ja mam inne - jeśli bym dziecka nie chciała - bym nigdy nie urodziła - i może ktoś kto nie decyduje się na urodzenie dziecka także ma inne. Zgodzę się z Tobą, że za większość wpadek odpowiada ludzka głupota (i kobiety będąc w ciąży z tej głupoty, jakąkolwiek decyzje podejmując za tę głupotę płacą) ale zdarza się też wypadnięta wkładka domaciczna chociażby albo zajście w ciąże z nią. Zdarza się też czynnik ludzki - w dzisiejszych czasach mamy tyle stresu, że naprawdę nie zawsze jest to wynik czyjejś złej woli...
masz racje, ja wyrazilam swoje poglady... po to tu przeciez dyskutujemy. w kwestii aborcji sa one bardzo restrykcyjne. nigdy nie zrozumiem kobiet, ktore tak latwo podejmuja decyzje o usunieciu ciazy bo akirat nie jest to odpowiedni czas... znam jedna osobe, kiedys moja koleanke, ktora usunela ciaze, w ktora zaszla z przypadkowym chlopakiem podczas jednej z imprez. patrzylam z jaka lekkoscia podejmuje decyzje o aborcji i stracilam do niej caly szacunek, jednoczesnie czujac obrzydzenie.
rozumiem, gdy dziecko ma wady, gdy jest ryzyko zagrozenia zycia matki, gdy po urodzeniu malenstwo nie ma szans na przezycie, jesli ciaza jest z gwaltu bo mysle , ze moze byc ciezko miec swiadomosc ze nosimy pod sercem dziecko, ktore powstalo z przempocy fizycznej i psychicznej... nie wyobrazam sobie jak ciezka musi to byc decyzja ale rozumiem ja. ale tylko widzi mi sie? tylko dlatego, ze to nieodpowiedni czas? bo cos poszlo nie tak? tego nigdy nie zrozumiem, nie zaakceptuje i nie bede szanowac! kazdy ma wlasne sumienie, odpowiada sam za siebie i byc moze jestem niesprawiedliwa bo sa to moje subiektywne uczucia ale taka kobieta nie powinna juz miec szansy na bycie mama nigdy bo gdy ja miala, nie potrafila jej wykorzystac. niektore z nas nie maja jej niestety...
 
Na razie ok, wczoraj po dostinexie miałam rozwolnienie i trochę jakby na wymioty...
Za 2 tygodnie jak zrobię badania powinno być coś widac poprawę np? :D
Na prolaktynie się nie znam ale tarczyca zazwyczaj ładnie na leki reaguje :)
Wierzę, że jak tylko wyniki się poprawią to zaskoczy :) Sama nie wiem czy u mnie nie pomógł faktycznie Eutyrox bo udało się od razu po włączeniu leczenia :)
 
Ja tez zaglądałam do niego 3 razy [emoji85][emoji85] wiem, ze mogło na tym etapie jeszcze nie pokazać ale myślałam, ze chociaż cień zobaczę [emoji4]
Ja tak się wpatruje że już nawet cień cienia cienia zobaczyłam [emoji12][emoji6] ale to najprawdopodobniej jakiś paproch.

Nawet nie wiecie jaka zła byłam przez tą szybkę rano. Była tka ładna krecha [emoji853]
 
Ja mojego namówiłam na badania nasienia chyba nie musze mówić jak się nosił, że ma zdrowe plemniory [emoji2356][emoji1787]
Faceci [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] co tu więcej mówić
Moje kreski już nie mówię nic. Robią sobie że mnie jaja [emoji4][emoji23] Dlatego jadę na krew i będzie jasność [emoji4]
To czekamy na wyniki!
 
reklama
Do góry