reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

A ja dziewczyny właśnie odkryłam w toalecie że zaczynam nowy cykl. 1dc :)

U mnie dziewczyny dupa blada 😞 nawet cienia, ale może jeszcze za wcześnie, dopiero 10dpo. Ale jakoś mi się smutno zrobiło 😞

Przykro mi.. :( kicha.

Nie teraz wyszło to później.

Natalia może nie wszystko jeszcze stracone i jest jeszcze wcześnie. Oby @ nie nadeszła i u Ciebie!


A mój facet przyznał się, że się czuje bardzo zestresowany jak idą płodne dni... Hm... ta bo to dla mnie niby taki chlebek powszedni. Się stresuje i czegoś nie wydziela o :p a jest na mnie! Ja mu tu zaraz dupsko ukręce.

masz racje, ja wyrazilam swoje poglady... po to tu przeciez dyskutujemy. w kwestii aborcji sa one bardzo restrykcyjne. nigdy nie zrozumiem kobiet, ktore tak latwo podejmuja decyzje o usunieciu ciazy bo akirat nie jest to odpowiedni czas... znam jedna osobe, kiedys moja koleanke, ktora usunela ciaze, w ktora zaszla z przypadkowym chlopakiem podczas jednej z imprez. patrzylam z jaka lekkoscia podejmuje decyzje o aborcji i stracilam do niej caly szacunek, jednoczesnie czujac obrzydzenie.
rozumiem, gdy dziecko ma wady, gdy jest ryzyko zagrozenia zycia matki, gdy po urodzeniu malenstwo nie ma szans na przezycie, jesli ciaza jest z gwaltu bo mysle , ze moze byc ciezko miec swiadomosc ze nosimy pod sercem dziecko, ktore powstalo z przempocy fizycznej i psychicznej... nie wyobrazam sobie jak ciezka musi to byc decyzja ale rozumiem ja. ale tylko widzi mi sie? tylko dlatego, ze to nieodpowiedni czas? bo cos poszlo nie tak? tego nigdy nie zrozumiem, nie zaakceptuje i nie bede szanowac! kazdy ma wlasne sumienie, odpowiada sam za siebie i byc moze jestem niesprawiedliwa bo sa to moje subiektywne uczucia ale taka kobieta nie powinna juz miec szansy na bycie mama nigdy bo gdy ja miala, nie potrafila jej wykorzystac. niektore z nas nie maja jej niestety...

Ja też nigdy tego nie zrozumiem... :(

Moja mama była młodziutka bodajże z 19 20 lat miała i też ja macierzyństwo ostro przerosło, ale urodziła mnie. Także szanuje ją za to, że się nie poddała - nie mając szkoły, pieniędzy, pracy niczego.

@Paulina_1982 możesz mi przesłać link z blogu na PW? Też chętnie poczytam a już się do niego nie dokope... 🤔 🤔

Ja już dziewczyny nie wiem co myśleć. Czekam na bete. Oby była pozytywna bo inaczej jadę do psychiatryka [emoji23][emoji23][emoji23]

Na wynik czekasz? No to trzymamy kciuki!!
 
reklama
czesc dziewczyny,gratuluje kreseczek i trzymam za Was wszystkie kciuki ✊ u mnie w piatek mały kryzys,pożarłam się z moim,wrocilam do siebie otwarłam wino i zalewałam smutki,jeszcze mi smsa wysłał,ze nie pasujemy do siebie i takie tam,wiec skoro mu tak źle,to wziełam najwieksza torbe i go spakowałam,zawinelam reszte wina w reklamowke i o pierwszej w nocy z winem w reku,zatargałam mu rzeczy do ogródka,jak mnie z ta torba zobaczyl to az na ziemi usiadł,wciagnal mnie do domu,torbe i zakończyliśmy w łóżku,wiec moze przy takim spontanie nam sie uda i zobacze dwie kreski 😂bo jak czlowiek sie stara i liczy to nigdy nic nie ma,tak wiem jestem powalona,wiec jak cos to do zobaczenia w psychiatryku 😂😂😂

Właśnie podobno spontany są najlepsze🙂
 
@Verona26 Nie wiem, gdzie o tym pisałaś, że minełam ale rozumiem, że to 13 to wynik bety. Fantastycznie :) to te hormony już Cie tak dopadły i szaleństwo ciążowe hehe ;)

Gratuluje Ci serdecznie i ciesze się z tego wyniku. Spokojnie sobie go powtórz za 2 i sprawdź przyrost, Póżniej już tyyylko z górki :)

Dużo zdrowia dla Was!

Chłop już wie?? Jak zareagował?

Prawdziwa z Ciebie szczęściara :)
 
reklama
Do góry