reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hej dziewczyny. Od pewnego czasu podczytuje Was, aczkolwiek nie udzielam się, ale chciałabym to zmienic😊Jestem w 34dc, zawsze miałam 28 dniowe cykle, miesiączki brak, test z dzisiejszego dnia negatywny, być może owulacja się przesunęła, o ile wogole mam cykl owulacyjny. Jestem po poronieniu pustego pęcherzyka ciążowego w 10tc. Poronienie miałam samoistne, ale byłam także poddana zabiegowi abrazji macicy 31 października. Miesiączkę po poronieniu dostałam tak jak zawsze po 28 dniach (tj 28.11.2019), ale do dnia dzisiejszego cisza... Gdzieś z tyłu głowy mam myśli, że być może mogłaby to być ciąża, bo mam podobne objawy jak przy tej poronionej. Ale czas zweryfikuje co i jak. Póki co chciałabym do Was Staraczki dołączyć na forum😊😊
 
Trzymam kciuki:)
Hej dziewczyny. Od pewnego czasu podczytuje Was, aczkolwiek nie udzielam się, ale chciałabym to zmienic[emoji4]Jestem w 34dc, zawsze miałam 28 dniowe cykle, miesiączki brak, test z dzisiejszego dnia negatywny, być może owulacja się przesunęła, o ile wogole mam cykl owulacyjny. Jestem po poronieniu pustego pęcherzyka ciążowego w 10tc. Poronienie miałam samoistne, ale byłam także poddana zabiegowi abrazji macicy 31 października. Miesiączkę po poronieniu dostałam tak jak zawsze po 28 dniach (tj 28.11.2019), ale do dnia dzisiejszego cisza... Gdzieś z tyłu głowy mam myśli, że być może mogłaby to być ciąża, bo mam podobne objawy jak przy tej poronionej. Ale czas zweryfikuje co i jak. Póki co chciałabym do Was Staraczki dołączyć na forum[emoji4][emoji4]
 
To i ja dołączam. Jestem w 18 dc. Już po owulacji ( ja mam wczesnie). 0 ile była w tym cyklu. Muszę czekać jeszcze 7 dni na zrobienie testu. Objawów brak ;p
 
Witamy wszystkie Anie ;) ja też po owu, dzisiaj wzrosła temperaturka. Wczoraj małe, chwilowe ukłucie w jajniku [emoji848] czekam i czytam :D testowanie mam zaplanowane na 12.01 i ani dzień wcześniej [emoji23][emoji23]
 
To jeszcze ja:) mamy z mezem miesieczna przerwr na starania z powodu bakteri w jego nasieniu, ale po leczeniu ruszamy znowu ze staraniami:) liczylam, ze w ciazy bede juz w 2019 roku, ale nie udalo sie mam nadzieje, ze dwie kreski pojawia sie niebawem. Aktualnie jestem w 2dc.
 
reklama
U mnie 19 dc.
Nie spodziewam się cudów po tylu latach starań (niepłodność idiopatyczna), ale póki nie ma menopauzy to będę się starać do oporu.

16.01. mam 38 urodziny i jeśli @ się nie pojawi to zrobię test.
No chyba że znów zglupieję w Rossmanie i kupię garść testów.
 
Do góry