reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja mam 29 i nie wiem jakim cudem przeszłam w kilka miesięcy od „dziecko może za 5 lat” do „dajcie mi je natychmiast” 😂 zegar biologiczny to jednak prawda...
U mnie to kiełkowało przez ostatnie trzy lata😣 chciałam zaraz po ślubie ale mąż miał wymówki- że wakacje, moja nowa praca, remont ect... potem jak już był chętny to pojawiły się problemy typu: hashimoto, polip endometrialny😤
Z perspektywy czasu myślę że zrobiłam za późno „przegląd człowieka”...
A dziś miałam różowy śluz boje się że to problem z jakimś hormonem i ciałko żółte nie domaga (19dc na 27)🥺😖
 
Ja to mam dzisiaj ochote isc spac i nie wstawac przespac to wszystko 😥😥

Jak juz sie umowilam do gin to musialam dostac @ a przez te grype znowu nie pojde na badania masakra
Juz sama jie wiem co robic chyba pogadam jutro z gin zeby mi dal cos na te miesiaczki przedluzajace sie i moze te badania zrobie prywatnie i juz
 
reklama
Hejka ;]
wczoraj mnie nie było a tu tyle postów- wow!!!
gratuluje kolejnych II kreseczek ;] jakoś styczeń jest dla nas łaskawy i sporo nowych mam z tego forum się wykluje :)

U mnie ten cykl spisuje na straty. Z mężem tylko na początku owu się poprzytulaliśmy a później... no cóź, komputer i granie do nocy ;/ Także nawet nie kupuje testów bo nie mam po co, @ w tym miesiącu na pewno przyjdzie.
 
Do góry