reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Oby 💪bo naczytałam się że to kwestia progesteronu,który idę badać w piątek.
Jakaś jestem niedorobiona ostatnio....łatwo łapie dołki😕
Nie łam się ,nie jesteś sama. Ja wczoraj podczas spaceru z psem trochę sobie popłakałam 🤦‍♀️ już mam dosyć niepewności w tym cyklu. A mąż ci chwilę wypytuje czy robiłam test albo kiedy planuje ...
 
Mnie też kalendarzyk pokazuje 23/24 (mam dwa różne kalendarze w tel) idziemy łeb w łeb i cykle chyba też 29 dni, więc razem się będziemy doszukiwać objawów i testować ^^
Jak myślicie lepiej zamówić na allegro testy owu no name czy jednak trochę kasy sypnac i w aptekach kupować? Ja po sluzie mam problem wyczaic kiedy to bo przy przytulankach jest to ciężkie do sprawdzenia.
I jedna rzecz mnie ciekawi, jak w kalendarzyku oznaczanie Przytulanki? W sensie my zaczęliśmy dziś ^^ ale było po 24 czyli niby już wtorek i jak ja to mam w tym kalendarzu oznaczyć? Jako jeszcze poniedziałek czy już wtorek?
Ooo no to będziemy razem sikac na testy 😂 bardzo fajnie, trzymam kciuki za Ciebie ❤️ uda nam się w tym cyklu na pewno! 😃
 
Nie koniecznie w obu ciążach 3/4 dni przed @ beta była poniżej 5 a 2/3 dni po już 100-400.
A ja gdzieś czytałam że beta w dniu miesiączki powinna wynosić 200. I że bardzo często dochodzi do poronienia szybkiego ze względu na niski progesteron. Doczytuje jeszcze więc poprawiajcie jak jakieś głupstwa tu pisze😇☺️
 
Hejka ;]
wczoraj mnie nie było a tu tyle postów- wow!!!
gratuluje kolejnych II kreseczek ;] jakoś styczeń jest dla nas łaskawy i sporo nowych mam z tego forum się wykluje :)

U mnie ten cykl spisuje na straty. Z mężem tylko na początku owu się poprzytulaliśmy a później... no cóź, komputer i granie do nocy ;/ Także nawet nie kupuje testów bo nie mam po co, @ w tym miesiącu na pewno przyjdzie.
Ale przecież, przytulanki przed owu są najważniejsze [emoji846] ile przed były?
 
Ja mam 29 i nie wiem jakim cudem przeszłam w kilka miesięcy od „dziecko może za 5 lat” do „dajcie mi je natychmiast” 😂 zegar biologiczny to jednak prawda...
Ja mam to samo! W tym roku będzie 30stka i zawsze było: nie chce dzieci, kocham prace i podróże 😅 a teraz pierwszy cykl starań i: CIĄŻA NATYCHMIAST 😅
 
Ja mam to samo! W tym roku będzie 30stka i zawsze było: nie chce dzieci, kocham prace i podróże 😅 a teraz pierwszy cykl starań i: CIĄŻA NATYCHMIAST 😅
Hahaha taaak u mnie "nieeee nie mam czasu/pieniedzy/miejsca na drugie dziecko". Nagle coś klikneło, jakaś zapadka w mózgu się uruchomiła i jeb "chce dziecko tu i teraz" 😃
 
reklama
Do góry