reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Postanowiłam że jeżeli teraz się nie uda to w następnym cyklu próbie hormony . W pierwszej fazie cyklu robi y estradiol,FSH, prolaktyne, i TSH ( cały zestaw) czy coś jeszcze?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja nie kupiłam żadnych testow🙈 i nie kupie aż do 30ego stycznia- oświadczam wszem i wobec 🤪 oby do tego czasu nie było @, wczoraj chyba była owulacja- jajnik bolał i sutki mega wrażliwe. Teraz czas największego doszukiwania się objawów 🙈🙈🙈
 
Ja już nie wiem jak interpretować te te tsetsy. Czy już po czy warto jeszcze się starać. Test zrobiony przed chwilą [emoji4]
20200115_114953.jpeg
 
Hej.
Miałam Wam tu nie zaśmiecać takimi problemami wątku ale myślę, że należą się wyjaśnienia ciszy z mojej strony.
Jak już pisałyśmy o tym tutaj mnóstwo razy, 2 kreseczki to dopiero początek.
Wczoraj po wizycie przepłakałam cały dzień :/ Kropka ma 3mm i bijące serduszko ale obok jest ogromny krwiak, który może zabrać to szczęście :( Jestem przykuta do łóżka , nawet oddychać mam delikatnie, nie stresować się i mieć nadzieję..

Także trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i podczytuję w wolnej chwili, odezwę się pewnie po wizycie prywatnej w przyszłym tygodniu, chyba że coś się szybciej wyjaśni :(
 
Hej.
Miałam Wam tu nie zaśmiecać takimi problemami wątku ale myślę, że należą się wyjaśnienia ciszy z mojej strony.
Jak już pisałyśmy o tym tutaj mnóstwo razy, 2 kreseczki to dopiero początek.
Wczoraj po wizycie przepłakałam cały dzień :/ Kropka ma 3mm i bijące serduszko ale obok jest ogromny krwiak, który może zabrać to szczęście :( Jestem przykuta do łóżka , nawet oddychać mam delikatnie, nie stresować się i mieć nadzieję..

Także trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i podczytuję w wolnej chwili, odezwę się pewnie po wizycie prywatnej w przyszłym tygodniu, chyba że coś się szybciej wyjaśni :(
Widziałam właśnie wczoraj Twój wpis na wrzesniowkach ... Wysyłam Ci moc pozytywnej energii . Odpoczywaj ile się da , trzymamy kciuki aby krwiak się wchłonął a fasolinek rósł w spokoju.
Jesteśmy z Tobą 😘
 
Hej.
Miałam Wam tu nie zaśmiecać takimi problemami wątku ale myślę, że należą się wyjaśnienia ciszy z mojej strony.
Jak już pisałyśmy o tym tutaj mnóstwo razy, 2 kreseczki to dopiero początek.
Wczoraj po wizycie przepłakałam cały dzień :/ Kropka ma 3mm i bijące serduszko ale obok jest ogromny krwiak, który może zabrać to szczęście :( Jestem przykuta do łóżka , nawet oddychać mam delikatnie, nie stresować się i mieć nadzieję..

Także trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i podczytuję w wolnej chwili, odezwę się pewnie po wizycie prywatnej w przyszłym tygodniu, chyba że coś się szybciej wyjaśni :(
Mam nadzieję, że krwiak się wchłonie i wszystko będzie dobrze.
 
Postanowiłam że jeżeli teraz się je uda to w następnym cyklu próbie hormony . W pierwszej fazie cyklu robi y estradiol,FSH, prolaktyne, i TSH ( cały zestaw) czy coś jeszcze?
znalazłam gdzieś listę jakie badania w 3-5 dc a jakie w 21 dc .Robiłam jeszcze testosteron, LH i nie pamiętam już ale gin powiedział,że w moim wieku(33 lata) AMH jest ważne. Muszę zrobić na początku następnego cyklu.
 
reklama
Hej.
Miałam Wam tu nie zaśmiecać takimi problemami wątku ale myślę, że należą się wyjaśnienia ciszy z mojej strony.
Jak już pisałyśmy o tym tutaj mnóstwo razy, 2 kreseczki to dopiero początek.
Wczoraj po wizycie przepłakałam cały dzień :/ Kropka ma 3mm i bijące serduszko ale obok jest ogromny krwiak, który może zabrać to szczęście :( Jestem przykuta do łóżka , nawet oddychać mam delikatnie, nie stresować się i mieć nadzieję..

Także trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i podczytuję w wolnej chwili, odezwę się pewnie po wizycie prywatnej w przyszłym tygodniu, chyba że coś się szybciej wyjaśni :(
Trzymajcie się!!!!! Bankowo wszystko będzie dobrze, mimo że sama się dołuje to przeczuwam iż u Ciebie wszystko cudownie się ułoży😘 zdrówka, zdrówka i jeszcze raz spokoju
 
Do góry