reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Jak masz taka okazję to bierz go w obroty !!![emoji23][emoji23][emoji23] Do roboty A nóż się uda [emoji4]
Ja w tym cyklu za bardzo się na ciążę nie nastawiam. Podchodze do tego z chłodną głową [emoji4]

Mozliwosc mam bo kończy wczesniej, a corka dzis z babcia na zajęciach ;) jeszcze kolo 22 powtorze test. A on nie bedzie juz wtedy glodny i zly :p ( zapomnialam zrobic obiad :D )
 
Hej.
Miałam Wam tu nie zaśmiecać takimi problemami wątku ale myślę, że należą się wyjaśnienia ciszy z mojej strony.
Jak już pisałyśmy o tym tutaj mnóstwo razy, 2 kreseczki to dopiero początek.
Wczoraj po wizycie przepłakałam cały dzień :/ Kropka ma 3mm i bijące serduszko ale obok jest ogromny krwiak, który może zabrać to szczęście :( Jestem przykuta do łóżka , nawet oddychać mam delikatnie, nie stresować się i mieć nadzieję..

Także trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i podczytuję w wolnej chwili, odezwę się pewnie po wizycie prywatnej w przyszłym tygodniu, chyba że coś się szybciej wyjaśni :(

Bardzo mocno trzymam kciuki za Twoja kropeczkę [emoji173]️ będzie dobrze. Nie myśl inaczej. Odpoczywaj i oddychaj spokojnie
 
Mozliwosc mam bo kończy wczesniej, a corka dzis z babcia na zajęciach ;) jeszcze kolo 22 powtorze test. A on nie bedzie juz wtedy glodny i zly [emoji14] ( zapomnialam zrobic obiad :D )
To pewnie zależy jak u kogo. U mnie pozytyw ciemniejszy.
IMG_20190925_122047.jpeg
 
A ja gdzieś czytałam że beta w dniu miesiączki powinna wynosić 200. I że bardzo często dochodzi do poronienia szybkiego ze względu na niski progesteron. Doczytuje jeszcze więc poprawiajcie jak jakieś głupstwa tu pisze😇
Ja bete dzien przed @ mialam 53.1 przy bliznietach i jak na razie ciaza rozwija sie prawidlowo i zaraz bedzie 8 tc, takze na bete tez trzeba brac poprawke. A poza tym nie jest wazny pierwszy wynik tylko przyrost po 48h
 
reklama
Do góry