reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hej, czy któraś przy implantacji miała silny ból brzucha chwilowy jak na okres? Ja dzisiaj miałam tak, że mnie zgięło w pół i myślałam, że zaraz okres dostanę... spojrzałam później w kalendarzyk i akurat dzisiaj by wypadała implantacją, w co mało wierzę, ale świetnie by było. Jak to u Was wyglądało? Do okresu 4-5 dni.
Skad taka fajna apka?
 
Katar to ja już mam z 4 dni [emoji23][emoji23][emoji23] Ja kompletnie nie wiąże tego z ciąża. Sądzę że nawet jakbym była to jest o wiele za wcześnie na takie objawy [emoji4]
Każda inaczej przechodzi. Naczytałam się w internecie, ze są objawy przeziębienia, grypy, zawroty głowy itp jeszcze przed zrobieniem testu. poczekamy zobaczymy [emoji16][emoji16]
 
Kochana czy to czasem nie objaw [emoji1768]? [emoji16]
Ja dzisiaj zdycham, po prostu umieram[emoji58] wymiotowalam i ból głowy niemillosierny. Czuje się jakby nie ktoś przeżył i wyplul. Cycków mi zaraz eksploduja tak bolą [emoji58] Do @jeszcze tydzień A że mnie takie rzeczy się dzieją [emoji848]
 
Chciałam się tylko przywitać :) Będę tu pewnie zaglądać coraz częściej, bo niestety tak jak szybko zachodzę w ciąże to i dość szybko ja tracę...
Zatem z mamusiek trafiam z powrotem na staraczki :) Pełna nadziei, za chwile rozpoczynająca starania nr 3 [emoji847]
 
reklama
Do góry