reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Cześć dziewczyny. Wizyta w lutym A dostałam opis mojego hsg. Podobno lewy był niedrozny A został odblokowany. Resztę dowiem się na wizycie.ktos taki opis miał? Bolało jak cholera :(
 

Załączniki

  • 20200130_153927.jpg
    20200130_153927.jpg
    186,5 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Tylko ze mój się może zorientować, bo zaraz po leżę na brzuchu z poduszka [emoji16] Zalecenie od gina ze względu na tyłozgięcie macicy, ale rzeczywiście działa bo przy innych pozycjach większość żołnierzyków ucieka.

Czy mogłabyś coś więcej napisać? Tez mam tyłozgięcie, ale nie wiedziałam ze potem trzeba przybierać specjalne pozycje [emoji85]
 
Czy mogłabyś coś więcej napisać? Tez mam tyłozgięcie, ale nie wiedziałam ze potem trzeba przybierać specjalne pozycje [emoji85]

Generalnie to najlepiej jest jak para ma orgazm w tym samym czasie, wowczas plemniki się tak jakby wsysają [emoji16][emoji16][emoji16]
Jednoczesny orgazm sprzyja zapłodnieniu
Aaaaa i jeszcze ostatnio czytałam badania, ze sex oralny również sprzyja płodności...
 
Dziewczyny mam wyniki.
Boję się że słabo...
26.01 -13.25
30.01-73.23
bardzo ladny przyrost :) nic sie nie boj... przyrost dwudniowy jest ponad 120%. wszystko jest w jak najlepszym porzadku. teraz jak najmniej stresu, nie rob juz testow ciazowych, duzo usmiechu i radosci, zeby dzidzius mogl szczesliwie rosnac!
 
reklama
Wrzuciłam. Taki wynik.
Ja się zaraz osram że stresu.Zobacz załącznik 1074313
Verona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! masz bardzo ladny przyrost! bardzo prawidlowy wiec przestan panikowac!!! bo sama siebie nakrecasz niepotrzebnie! dzidziusiowi potrzeba spokoju i radosci a nie Twojego co chwilowego szukania problemow bo beta nie taka, bo kreska na tescie za jasna! musisz opanowac emocje, kazda kobieta ma inny przyrost, niewazne, ze ktoras w tym samym dniu cyklu ma bete 3 razy wyzsza niz Twoja, wazny jest sam przyrost % a nie jej wartosc w dany dzien. podejdz do tego na spokojnie.... przeciez napisane, ze przyrost hormonu jest w normie wiec czym sie stresujesz tym razem? bo ja juz zauwazylam, ze Ty jak dziewczyny pisza jakies rady to rzucasz sie, ze chcesz myslec pozytywnie a co chwile tak naprawde sama sobie wymyslasz problemy, jak nie porownujesz czyjes testy to wymyslasz, ze moze beta za niska bo tamta miala wysoka, to zle a moze tamto. mysl pozytywnie! zero stresu bo to najwazniejsze teraz!
 
Ostatnia edycja:
Do góry