Qwertyy77
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 9 Grudzień 2019
- Postów
- 1 676
I ja 88Ja 88 takze blisko![]()
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
I ja 88Ja 88 takze blisko![]()
Jeśli tak było to jest to niezgodne z prawem, ja mam córkę z in vitro i absolutnie nie było możliwości wyboru. Dowiedzieliśmy się jak okazało się ze jestem w ciąży na usg i dopiero wtedy lekarz oznajmił jaki był podany.Akurat tu się mylisz bo moi znajomi mieli trzy zarodki, dwa męskie, jeden żeński i zdecydowali sobie że na dwie pierwsze próby idą chłopcy a na ostatnią dziewczyna![]()
23,6 beta, nie za malo?
Tez bym zrobiła , ale nie umiemMelduje - ogórkowa checkZobacz załącznik 1080345
My też na gronieHahaha [emoji23] Ja mojego na Gronie, pamięta ktoś ten portal?[emoji23] Ja z moim mężem jestem 10 lat, po ślubie 5 i mamy 3,5 roczną córkę![]()
Dokładnie tak jest zarodek jest badany genetycznie i po tym wiedzą jaka płeć. To jest dodatkowo płatne 2tys zł jak się nie mylę. Ja byłam zainteresowana in vitro juz miałam iść do kliniki a tu bam tadamMylisz się. Moi znajomi mieli trzy zarodki, wszystkie zbadane genetycznie, dwa męskie i jeden żeński i sobie decydowali który zarodek ma iść pierwszy.
wiem kochana bo sama probowalam ale test po kilkunastu minutach wysycha i juz nie ma sensu nawet na niego patzrec bo jest po prostu niewiarygodny... z testami ciazowymi znowu jest tak, ze tak lubi wyjsc druga kreska po czasie, ktora nic nie znaczy... dlatego po zrobieniu testu, odczytaniu wyniku, po uplywie czasu z instrukcji, najlepiej wywalic go do kosza i nie denerwowac sie niepotrzebnie tym co dzieje sie na tescie bo wtedy i tak on jest niewazny@wiola0904 wczoraj zrobiłam test owulacyjny i specjalnie zostawiłam go do dzisiaj, żeby zobaczyć jak wyglada po czasie. Zgadzam się z Tobą w 100% - zostawiania tych testów i porównywanie z tymi „świeżo” zrobionymi nie ma absolutnie sensu. Wczoraj był cień, a dzisiaj puuuuusto. Zaznaczam to były OWULACYJNE i sprawdzałam OWULACJE.
Mam i ja [emoji3526]I ja 88![]()