reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Aga tylko jedna? Mi sie wydaje ze więcej, ale skleroza ponoc nie boli :)

Ja wiem o jednej tylko ;) Chyba, że na mnie zadziała haha!

A bo jakos tak nie chciałam wrzucać zdjęcia 😅
Musiałam oczywiscie zrobić dwa testy bo jednemu nie uwierzyłam:)

Piękne kreseczki łał! Super!

Bardzo się ciesze, że Ci się udało :)

Dbaj teraz o siebie o życie pod żeberkami, dużo odpoczywajcie :)

Partner nie walnął się o sufit z radości?
 
reklama
Rozumiem, o czym piszesz. U mnie czasem też jest smutek przez radość.. Ale jednak radość przewyższa
Choć nie zawsze tak było, kiedyś już pisalam, że potrafiłam zarowno łapać doła i płakać ze szczęścia, gdy moje najlepsze przyjaciółki zaszły w ciążę.. Dwie! Obie po tym jak to ja jako pierwsza zaczęłam starania.. No jak można mieć taki tupet 😜 teraz z tego żartuję, ale wtedy nie było mi do smiechu.. :)
Tu jest inaczej. Większość z nas ma swoje rozterki i problemy, i jednak jeśli którejś się udaje to tymbardziej jest radość bo daje to wiarę, że i mi się uda 😍
kochana każda zajdzie w swoim czasie, jestem tego pewna, z mniejszą lub większą pomocą matce naturze, która swoją drogą czasem żarty sobie z nas robi wystawiając nas na miesiące starań. Ja zaszłam w ciążę w sierpniu, moja przyjaciółka powiedziała mi 5 dni wcześniej, że jest w ciąży. Radościom nie było końca. Plany, rozmowy, coś wspaniałego. Powiedzieliśmy męża najlepszemu przyjacielowi, który starał się z żoną o dzidzie juz 2,5roku. Na drugi dzień wrócił do nas i pwoiedział, że żona jego w ciąży. A 2 tygodnie pózniej musieliśmy powiedzieć, że straciliśmy dzidzie... to był bardzo trudny czas ale najwazniejsze to nie poddawać się choćby nie wiem co!Udało nam się zaraz po poronieniu. Tak najwyrazniej musiało byc, to jest nasz czas i juz. Tu na grupie dziewczyny sa mega kochane, nie tylko potrafia pocieszyc ale umieja dac kopa w tyłek gdy człowiek sie sypie za bardzo. Myślę, że każda z nas ma zapisaną jakąś historie tam z góry i spełnienie marzeń np dzidziulka to kwestia czasu i z pewnoscia wielu prób ale i wiele radości z bliskosci z partnerem, przyjemnosci z seksu, poczucia wspolnego celu. Ja czasem jak czytam, ze ktos seks dostosowuje tylko do owulacji to zwlaszcza teraz lapie sie za glowe. bo czlowiek docenia co ma, dopeiro jak to straci. My od poczatku ciazy mamy zakaz wspolzycia, ja mam zakaz orgazmu. I powiem szczerze, ze jest ciezko. Przytulamy sie kazdego dnia, całujemy, wiemy, ze robimy to dla bezpieczenstwa synka ale nie ukrywam, ze brakuje mi seksu strasznie a kazdy dotyk ze strony męża musze po prostu hamowac... Ale jeszcze tylko 15 tygodni ciazy, z 6 połogu i wetdy mam nadzieje, ze osiagne taka pelnie ekstazy, ze zapomne jak sie nazywam, hehe :D. Co do wytrwałosci w walce o dzieciatko... Jeśli jesteś osobą wierzącą polecam Nowenne Pompejańską, pomaga... kazdego dnia jakos lżej. My kobietki ejstesmy silnymi istotami, ze wszystkim sobie poradzimy bo potrafimy przenosic gory!
 
Jedna zjadła taką zupe i zaszła 😅

Teraz każdy je ogórkową w owulke + zmienia avatar :rofl2:



Liiiipa :(







Ja za 10 dni mam termin @. ;) Znów w oczekiwaniu na morze czerwone, ale za Was kobicinki trzymam kciukasy :)



Szare mydełko jest okey, delikatne i antybakteryjne.

Stosowałam tez kiedyś płyn niebieski Ziaji i tez nigdy nie miałam stanów zapalnych czy coś w ten deseń.
Zielony płyn z ziaji z nagietkiem jest super. Jak miałam zapalenie pęcherza i wszystko mnie piekło to chwilę po umyciu przestawało. Za każdym razem jak mam jakieś podrażnienie to on łagodzi. Najlepszy płyn jaki miałam i w sumie polecony lata temu przez lekarkę, po tym jak miałam nawracające zapalenie pęcherza.
 
Też czekam na testowanie. Za 10dni spodziewana @ ale planuje testować 1-2 dni wcześniej ;)

Za miesiąc kończę 28 lat. Jestem 1,5 roku po ślubie. Chciałabym mieć już maleństwo na świecie.. Byłam raz w ciąży. Poronienie było ciosem dlatego teraz się nie nastawiam..
Ja jestem 5,5 roku po ślubie. Wcześniej nie mieliśmy warunków starać się o dziecko, chociaż właściwie od razu chciałam. Teraz dopiero uświadomiłam sobie, że właściwie to tyle czasu straciliśmy... W sensie nie straciliśmy, ale już byśmy może mieli dziecko, gdybyśmy się mogli zacząć starać wcześniej. A może więcej niż jedno. Ja bym chciała mieć więcej dzieci. A boje się, że jak tak długo zejdzie z pierwszym to więcej już mieć nie zdążę..
 
Hej ;) przycupne u was bo właśnie zaczynamy starania o 2gie maleństwo ! Jestem mama 8,5 miesięcznej Emilki i marzy nam się już drugie maleństwo tylko ze nocami karmie piersią i nie mam regularnych miesiączek wiec zobaczymy jak to będzie :) powodzenia i trzymam kciuki za wszystkie
 
Co do płynów, pomimo, że wiem, że nie sa najzdrowsze to jednak nie wyobrażam sobie żeby płynu do higieny intymnej nie używać w ogóle. Używam Lactacydu od kilku lat i mogę go szczerze polecić. Pomimo, że jestem dość wrażliwa tam na dole i łatwo u mnie o infekcje, Lactacyd właśnie był pierwszą deską ratunku, skuteczną, no i nie ukrywam, że lubię czuć się po prostu świeżo :)
 
reklama
A bo jakos tak nie chciałam wrzucać zdjęcia 😅
Musiałam oczywiscie zrobić dwa testy bo jednemu nie uwierzyłam:)
Super, gratuluję 😍🥳
Hej ;) przycupne u was bo właśnie zaczynamy starania o 2gie maleństwo ! Jestem mama 8,5 miesięcznej Emilki i marzy nam się już drugie maleństwo tylko ze nocami karmie piersią i nie mam regularnych miesiączek wiec zobaczymy jak to będzie :) powodzenia i trzymam kciuki za wszystkie
Witaj 😉
 
Do góry