reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hej dziewczyny. Od wczoraj biorę Glucophage i wiem że to głupie i naiwne ale wbiłam sobie do głowy że już się uda na tych lekach, zaraz od razu. Ehhhh ciężko :(
Ale udało mi się umówić na monitoring 4 maja to będę w 17 dc. Więc może dostanę cyk w dupke i będzie owulacja. A jak nie, to umowie się na drożność w maju po @. Bo ten lekarz od niepłodności co do niego zaczęłam chodzić od lutego powiedział mi że drożność dopiero za 3 miesiące albo i później jak minie epidemia. Bo on robi to w prywatnym szpitalu a tam wstrzymali takie zabiegi. A ja się chce umówić prywatnie u tej mojej byłej ginekolog w mieście do której chodzę na monitoring. Ona ma prywatną przychodnie ginekologiczna z salą zabiegowa i operacyjna i ona ponoć nie odwołała zabiegów więc moze mi się uda zrobić wcześniej.
Bo tak sobie myślę.... Będę się faszerować lekami trzy miesiące i jak się nie uda to dopiero drożność a czas leci... A tak to miałabym już z głowy i bym wiedziała że to nie problem z jajowodami.
 
Temperature mierzy sie przed wstaniem z lozka po minimum 4h odpoczynku ;) nie ma sensu jej mierzyc po wstaniu ;) to nie test owulacyjny ;)


Nie wiem, ktorej ale na pewno jakiejs z Was zabralam @ ;) Witam sie w 1dc ;) przyszla 2 dni wczesniej ;)
Czesc, tak, zawsze mierze po przebudzeniu jeszcze lezac w lozku, po prostu teraz jak mi wyszla podwyzszona to wpadlam w jakis amok i obsesje sprawdzania temp bo slyszalam ze jak jest ciaza to temp powinna sie utrzymywac podwyzszona caly czas (?...) wiec.. 🤣

a zabieraj nam ten @ najlepiej na kolejne 9 mcy... 🥰
Pozdrawiam i zycze Plodnego Maja :D 🌱
 
Czesc, tak, zawsze mierze po przebudzeniu jeszcze lezac w lozku, po prostu teraz jak mi wyszla podwyzszona to wpadlam w jakis amok i obsesje sprawdzania temp bo slyszalam ze jak jest ciaza to temp powinna sie utrzymywac podwyzszona caly czas (?...) wiec.. [emoji1787]

a zabieraj nam ten @ najlepiej na kolejne 9 mcy... [emoji3059]
Pozdrawiam i zycze Plodnego Maja :D [emoji271]

Tak, codziennie o tej samej porze powinna byc tak samo wysoka albo niewiele nizsza ;) nie powinna spadac ponizej lini sprzed wysokich temp= temp przed owu. ;)
 
Ja juz chyba na tym etapie jestem ze i w czary uwierze ;)
Trzymam kciuki za Ciebie i za nas wszystkie :*
A ja jestem po roku starań na tym etapie że już nawet w czary nie wierzę. Chyba nie ma takiej siły która by mi pomogła.zajsc. najgorsze jest to że przestałam w ogóle w to wierzyć. Kiedyś sobie wyobrażałam jakby to było jakbym miała dziecko, miałam plany, wyobrażenia. A teraz już nie....
 
reklama
A ja jestem po roku starań na tym etapie że już nawet w czary nie wierzę. Chyba nie ma takiej siły która by mi pomogła.zajsc. najgorsze jest to że przestałam w ogóle w to wierzyć. Kiedyś sobie wyobrażałam jakby to było jakbym miała dziecko, miałam plany, wyobrażenia. A teraz już nie....
Wiem, ze snucie planow i czekanie z nadzieja miesiac za miesiacem jest przytlaczajace. Ale nie poddawaj sie, a skoro jeszcze tu zagladasz, to znaczy ze jest w Tobie jeszcze ta wiara i sila, chocby resztka, ale jest - i tyle Ci trzeba do dalszej walki! ❤ jesli jest jeszcze cos, czego nie probowalas - sprobuj :*
 
Do góry