reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

No właśnie mnie brzuch też tak już 3-4 dni, cycki od wczoraj. A na kiedy masz termin @?
Termin na @ w sobotę, w tamtym miesiacu cycki dwa dni przed @ wróciły już do normalności A teraz nie chcą. A ovu byla na bank bo test był piekny wręcz książkowy. Staram się nie nakrecac.. Ale wiem jak to się łatwo mówi. :)
 
reklama
Termin na @ w sobotę, w tamtym miesiacu cycki dwa dni przed @ wróciły już do normalności A teraz nie chcą. A ovu byla na bank bo test był piekny wręcz książkowy. Staram się nie nakrecac.. Ale wiem jak to się łatwo mówi. :)
Ja miałam w tym cyklu owu potwierdzoną na usg, endo też wzorowe, więc nadzieja jest ale w tym cyklu wyjątkowo się nie nakręcam😉 zobaczymy, co przyniesie nam weekend. Trzymam za nas kciuki😊
 
Dziewczyny które miały łyżeczkowanie, jak szybko gin dał wam zielone światło na starania? Czy odbierałyście swój wynik histopatologiczny? Jakiego rodzaju opisy się w nim znajdują że to takie ważne dla ginekologa?
Jak szybko wróciłyście do współżycia po zabiegu
?
Zabieg miałam w grudniu, dostałam zielone światło w lutym.Ginekolog zbadała mnie, wszystko się ładnie wygoilo/ oczyściło, owulacja wróciła i w kolejnym cyklu powiedziała że można się starać..
Po samym zabiegu dość długo krwawiłam ok 3tyg, później miałam 1 tydz przerwy i przyszła miesiączka. Dopiero po tym czasie rozpoczelam współżycie (własne odczucia i zalecenie ginekologa).
Poroniłam z powodu pustego jaja- w wyniku badania wpisano brak niepokojących zmian czy coś w tym stylu.
 
Dziewczyny które miały łyżeczkowanie, jak szybko gin dał wam zielone światło na starania? Czy odbierałyście swój wynik histopatologiczny? Jakiego rodzaju opisy się w nim znajdują że to takie ważne dla ginekologa?
Jak szybko wróciłyście do współżycia po zabiegu?

Kazali odczekać 3miesiace brać kwas foliowy zdrowo się odżywiać itp. Ja ogólnie miałam straszna chęć na seks tydzień po zabiegu i nie powstrzymywalismy się. Zabieg miałam we wrześniu a ciąży jak nie było tak nie ma więc nie takie to proste jak się wydaje, ale każdy przypadek jest inny. Wcześniej z łatwością przychodziło mi zajscie w ciaze 2cykle i II kreski były, a teraz masakra. Co do wyników chodzi o to czy to nie był tzw. Zaśniad groniasty to jakiś rodzaj nowotworu.
 

Załączniki

  • DSC_0994~3.JPG
    3,2 MB · Wyświetleń: 56
Ja też mam jutro pierwsza konsultacje w klinice. Ale ja podchodzę całkiem na luzaku, poznamy się, pogadamy i zobaczymy co dalej [emoji4]
Nie ma co się stresować, w ostateczności będzie in vitro, a pewnie i tak zleci badania [emoji4] powodzenia [emoji120]
Czesc Dziewczyny , powodzenia jutro na wizytach. Ja dzisiaj tez przegladalam oferty klinik w Katowicach. Daje sobie jeszcze 3 miesiace i do wrzesnia jesli sie nie uda to tez sie wybiore. Dajcie znac jak tam po spotkaniach:)
 
A do którego invimedu idziesz? Daj znać my mamy 8.06 normalna wizyte w Katowicach :) trochę nie możemy się doczekać, a trochę liczymy na to że jeszcze ją odwołamy
Do Wroclawia. Ja chcę iść w lipcu. W sumie na rękę mi te eporady bo ja chcę zobaczyć w ogóle co ten lekarz powie na moje badania, wyniki i problem. Pewnie tylko zleci badania więc je zrobię i pokaże jeszcze mojemu lekarzowi od niepłodności tu na miejscu w moim mieście. A jak się nie uda do lipca to ruszę na klinikę. Po drodze chce w czerwcu zrobić drożność. Może po drożności zaskoczę..... Choć nawet jeśli to mój wczesny okres wszystko wymiecie. Dam znać co mi powiedzial
 
U mnie termin @ też za dwa dni. Testowalam wczoraj rano i biel, ale to był dopiero 11dpo, więc nie tracę nadziei. Mleczny śluz pojawił się u mnie dziś, ponadto mega bolą mnie piersi, całe, nie tylko sutki. I ból brzucha jakby na @, więc to może być tak naprawdę wszystko🤷‍♀️ ale testuję znowu nie wcześniej niż w weekend

Mnie też boli brzuch jak na @... Co chwilę odwiedzam toaletę, bo mam wrażenie że nadeszła.
Ja w weekend nie testuję, już się oswoiłam że kolejny cykl stracony 😢
 
Do Wroclawia. Ja chcę iść w lipcu. W sumie na rękę mi te eporady bo ja chcę zobaczyć w ogóle co ten lekarz powie na moje badania, wyniki i problem. Pewnie tylko zleci badania więc je zrobię i pokaże jeszcze mojemu lekarzowi od niepłodności tu na miejscu w moim mieście. A jak się nie uda do lipca to ruszę na klinikę. Po drodze chce w czerwcu zrobić drożność. Może po drożności zaskoczę..... Choć nawet jeśli to mój wczesny okres wszystko wymiecie. Dam znać co mi powiedzial
My idziemy, bo ta teleporada nam moze nie do końca pomoc. Idę z mężem A u niego też trochę problemów. Zobaczymy jak bedzie dam Wam też znać po swojej wizycie, jeżeli się odbędzie.
Czesc Dziewczyny , powodzenia jutro na wizytach. Ja dzisiaj tez przegladalam oferty klinik w Katowicach. Daje sobie jeszcze 3 miesiace i do wrzesnia jesli sie nie uda to tez sie wybiore. Dajcie znac jak tam po spotkaniach:)
Gdybyś wybierała Invimed Katowice to koniecznie poproś o konsultacje u dr Sadowskiej, podobno Pani Patrycja dziala cuda i jest najlepsza.
 
reklama
Jesli patrzec na termin od ostatniej @ to powinien byc za 4 dni.
Ale tak jak pisalam moglo sie tu wszystko schrzanic dlatego ze 2 dni temu mialam potok sluzu wygladajacego na plodny plus zaczal sie bol jajnikow takze mogla to byc poooozna owulacja ( 22dc). Takze albo 4 dni do @ albo nie wiem ile ...
Jeśli dobrze pamiętam to właśnie miałam dużo jakby plodnego śluzu w udanym cyklu, test 4 dni przed @ może być jak najbardziej wiarygodny, bo jeśli dobrze liczę to 10 dpo tak? U mnie właśnie pierwszy pozytyw wyszedł 10 dpo A 11 dpo beta 47 także ja tam trzymam kciuki ;p
 
Do góry