reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hej, a masz jakieś objawy tego zespołu?
Ja jestem w trakcie badań, ale nie mam żadnych objawów, oprócz dwóch poronień, ale one mogą, ale nie muszą wskazywać na ten zespół..
Ja mam mutacje pai-1 ona jest odpowiedzialna za wczesne poronienia do 8/10 tc. Byłam na konsultacji u lekarza bo byłam bardzo zdziwiona: z poprzednią ciążą zero problemów, skończyło się bardzo źle, ale nie miało to nic wspólnego ze mną. Lekarz wyjaśnił mi, że to nie jest tak, że jak ktoś ma tą mutacje to już jest powiedziane, że będzie tracił ciąże, ale może to sprzyjać takim patologiom bowiem utrudnia zarodkowi, jak to lekarz ujął „wgryzienie się”. W życiu nie podejrzewałam, że coś może być na rzeczy.
 
Ja mam mutacje pai-1 ona jest odpowiedzialna za wczesne poronienia do 8/10 tc. Byłam na konsultacji u lekarza bo byłam bardzo zdziwiona: z poprzednią ciążą zero problemów, skończyło się bardzo źle, ale nie miało to nic wspólnego ze mną. Lekarz wyjaśnił mi, że to nie jest tak, że jak ktoś ma tą mutacje to już jest powiedziane, że będzie tracił ciąże, ale może to sprzyjać takim patologiom bowiem utrudnia zarodkowi, jak to lekarz ujął „wgryzienie się”. W życiu nie podejrzewałam, że coś może być na rzeczy.
Czy mutacja pai1 to trombofila ??
 
Jak tam dziewczyny dzis?
Ja sie czuje tak fatalnie ze plakac mi sie chce...
Brzuch mnie boli... ale nie bolal tak nigdy. Boli od pepka w dol cale podbrzusze i na prawy bok jakby ktos kłuł i na chwile spokoj i znowu.
Niedobrze mi 🤢 i w ogole zyc mi sie nie chce... cos czuje ze to bedzie @stulecia 😭
 
Cześć.
Dawno mnie nie było. Czasem was podczytuje i trzymam kciuki ale się nie udzielam. Wczoraj miałam termin @ ale do czwartku włącznie brałam dupka. Testu jeszcze nie robiłam bo już tyle razy byłam pewna że teraz się już udało że już nawet nie mam ochoty widzieć bieli. Od czwartku też czuje się jak na @ a jej brak. Poczekam jeszcze i może w pon pójdę na betę. Ale raczej nic z tego bo dziś boli mnie głowa, jestem mega śpiąca i bóle jak na @, od wczoraj jestem mega płaczliwa i podenerwowana. Więc czekam i mam nadzieję, że przyjdzie jak najszybciej i będziemy mogli znów się starć. Moja Sis na dniach ma termin porodu i to pewnie też wpływa na moje emocje. Tak pragnę wkoncu zajść i donosić Ciąże. Kolejnej straty nie zniosę ale nie zniosę też jeśli nie spróbuję po raz trzeci. Mamy jeszcze remont w domu j już nim rzygam. Od środków do dezynfekcji mam taką alergię na rękach że boli jak poparzenie. Żadne leki nie działają ani na alergię ani maść.
 
reklama
Hej Kochana. U mnie też niekończący się remont. Od grudnia łazienka, potem mieliśmy przenosić kuchnię do salonu żeby był pokoik dla dziecka ale przyszedł korona i wszystko stanęło więc żyjemy w bałaganie wśród narzędzi, farb itp. W między czasie radość z ciąży i smutek ze straty. Już nam się nie spieszy z pokoikiem, ale remont trzeba skończyć. Teraz czeka mnie przerwa w staraniach, ale podczytuję forum żeby mieć jakieś zajęcie. Może tym razem u Ciebie się uda, trzeba być dobrej myśli [emoji2960]
Cześć.
Dawno mnie nie było. Czasem was podczytuje i trzymam kciuki ale się nie udzielam. Wczoraj miałam termin @ ale do czwartku włącznie brałam dupka. Testu jeszcze nie robiłam bo już tyle razy byłam pewna że teraz się już udało że już nawet nie mam ochoty widzieć bieli. Od czwartku też czuje się jak na @ a jej brak. Poczekam jeszcze i może w pon pójdę na betę. Ale raczej nic z tego bo dziś boli mnie głowa, jestem mega śpiąca i bóle jak na @, od wczoraj jestem mega płaczliwa i podenerwowana. Więc czekam i mam nadzieję, że przyjdzie jak najszybciej i będziemy mogli znów się starć. Moja Sis na dniach ma termin porodu i to pewnie też wpływa na moje emocje. Tak pragnę wkoncu zajść i donosić Ciąże. Kolejnej straty nie zniosę ale nie zniosę też jeśli nie spróbuję po raz trzeci. Mamy jeszcze remont w domu j już nim rzygam. Od środków do dezynfekcji mam taką alergię na rękach że boli jak poparzenie. Żadne leki nie działają ani na alergię ani maść.
 
Do góry