reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny a polecicie jakieś testy owu tanie i sprawdzone? Bo zakupiłam 30 sztuk w aptece internetowej, ale jak porównuje z innymi to one nic nie pokazują :( dzis mam 21dc i te testy są z wczoraj, więc spodziewam się, że dzisiaj lub jutro może już będzie bardziej pozytyw. Śluz płodny od wczoraj, temp dziś skoczyla o pół stopnia. Strasznie późno już jest, ale chyba ja mam te cykle z miesiąca na miesiąc coraz dłuższe i dlatego tak :( w poprzednim 34 dni i też jak teraz myślę, to źle oszacowalam owu i dlatego się mogło nie udać.
 

Załączniki

  • IMG_20200528_094150.jpg
    IMG_20200528_094150.jpg
    516,7 KB · Wyświetleń: 61
  • IMG_20200528_093959.jpg
    IMG_20200528_093959.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 57
reklama
Dziewczyny a polecicie jakieś testy owu tanie i sprawdzone? Bo zakupiłam 30 sztuk w aptece internetowej, ale jak porównuje z innymi to one nic nie pokazują :( dzis mam 21dc i te testy są z wczoraj, więc spodziewam się, że dzisiaj lub jutro może już będzie bardziej pozytyw. Śluz płodny od wczoraj, temp dziś skoczyla o pół stopnia. Strasznie późno już jest, ale chyba ja mam te cykle z miesiąca na miesiąc coraz dłuższe i dlatego tak :( w poprzednim 34 dni i też jak teraz myślę, to źle oszacowalam owu i dlatego się mogło nie udać.
Kochana rób dalej. Mi kiedyś wyszedł pozytyw w 23 dc. I jeszcze pamiętaj o kilku zasadach: nie robić rano i przed zrobieniem minimum 2 godziny nie pic i nie siusiac! W moim przypadku to się sprawdza, a mam te najtańsze testy z Allegro.
 
Hej wszystkim mam trochę dziwne pytanie. Czy ginekolog endokrynolog może zlecać badania tarczycy i przepisywać leki jeśli zajdzie potrzeba?
 
Dziewczyny a wiecie może jaka czułość mają testy ciążowe które są w zestawie z tymi owu z allegro. Ja mam horienmedica te zwykle i nigdzie nie mogę znaleźć..
 
Kiedyś ktoś mówił że 25... Umazam, że są kiepskie bo na tych nic mi nie wyszło a na pinku wyszła mocna kreska (kilka dni po Ovitrelle)
Dziewczyny a wiecie może jaka czułość mają testy ciążowe które są w zestawie z tymi owu z allegro. Ja mam horienmedica te zwykle i nigdzie nie mogę znaleźć..
 
Hej wszystkim mam trochę dziwne pytanie. Czy ginekolog endokrynolog może zlecać badania tarczycy i przepisywać leki jeśli zajdzie potrzeba?
Na badania może Cię skierować sam ginekolog, również leki może Ci wypisać jeżeli masz zaświadczenie - cały czas pisze o samym ginekologa. A lekarz o dwóch specjalizacjach To napewno może.
 
Gratuluje pieknych 2 kreseczek:) moje owulacyjne wychodza tylko w tym samym kolorze, nigdy ciemniejsze. Milego dnia dziewczyny😘😘😘
 
reklama
Kochana rób dalej. Mi kiedyś wyszedł pozytyw w 23 dc. I jeszcze pamiętaj o kilku zasadach: nie robić rano i przed zrobieniem minimum 2 godziny nie pic i nie siusiac! W moim przypadku to się sprawdza, a mam te najtańsze testy z Allegro.
Dzięki Maxi, poczułam się znacznie spokojniejsza i będę testować dalej przez kolejne dni :)
 
Do góry