reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny trochę zgłupiałam. Czy możliwe, żeby owulacja wystąpiła dopiero 5 dni po pozytywnym teście owulacyjnym? Ja nigdy nie robię kolejnych testów po pozytywnym - zgodnie z instrukcją. Objawy mi idealnie pasowały to tego testu: śluz i w ogóle, ale 5 dni po teście miałam takie bóle owulacyjno/miesiączkowe. Nie biorę ciąży po uwagę, bardziej tą owulacje, ale tak późno od testu? Dodam jeszcze, że byłam kilka dni przed na wizycie u lekarza i on mi również obliczył owulacje na ten czas, które wskazały testy. Dzisiaj już nic nie boli.
 
reklama
Ja za każdym razem kiedy zachodziłam w ciążę było to w momencie kiedy zupełnie o tym nie myślałam bo koncentrowałam się na czymś innym dlatego też uważam, że naprawde warto wyluzowac [emoji3059]I mówie Wam to ja - starająca się 6 lat kobieta po 4 stratach.
Żeby to było takie łatwe.. W każdym cyklu powtarzam sobie, że teraz odpuszczam i luzuje trochę ale no nie wychodzi!
 
Dziewczyny, powiedzcie mi kiedy mogę zrobić najszybciej betę. Ostatni okres miałam 15.05, moje cykle trwają około 28-30 dni. Czy jak zrobie w najbliższy piatek, tj. 05.06 będzie ok?
 
Wynik bety, chyba jednak ten duch coś znaczy 🙂 Z jednej strony bardzo się cieszę ale jeszcze przyjmuje to na chłodno, powtórzę za pare dni.
 

Załączniki

  • 8C9F8B09-6AA4-42BD-A4F2-2FE2030A5654.jpeg
    8C9F8B09-6AA4-42BD-A4F2-2FE2030A5654.jpeg
    27,4 KB · Wyświetleń: 124
Super 🥰🥰🥰🥰 który do dc? Ile po owulacji? Trzymam kciuki ❤️

Dziękuje 😘 Kciuki się przydadzą 🙂 cykle mam tak 23-27 dniowe, tylko ten jest po ciąży biochemicznej wiec mogło się trochę poprzestawiać i działaliśmy intensywnie od 6 do 17 dc, dzisiaj mam 28dc. Zawsze tak 7 dni przed @ zaczynają mnie bardzo boleć piersi również w tamtym cyklu a teraz nic kompletnie nic dopiero dzisiaj coś tam zaczynam czuć. W tym cyklu była maca, suszone morele i trochę ananaska 😁😂
 
Dziękuje 😘 Kciuki się przydadzą 🙂 cykle mam tak 23-27 dniowe, tylko ten jest po ciąży biochemicznej wiec mogło się trochę poprzestawiać i działaliśmy intensywnie od 6 do 17 dc, dzisiaj mam 28dc. Zawsze tak 7 dni przed @ zaczynają mnie bardzo boleć piersi również w tamtym cyklu a teraz nic kompletnie nic dopiero dzisiaj coś tam zaczynam czuć. W tym cyklu była maca, suszone morele i trochę ananaska 😁😂

Jak długo się starasz? 😊 czy myślisz, że maca, morele i ananas wpłynęły dużo na starania? 😀 pytam bo tez to przyjmowałam i w sumie dalej jem mace i ananasa 🤣 ale jeszcze tydzień do okresu
 
Dziewczyny muszę Wam opisać bo myślę że to ważne. Wczoraj pisałam Wam że w środę idę na monitoring ale dzisiaj rano zaobserwowałam śluz i myślę coś jest nie tak. 11 DC to chyba za wcześnie na owu. Zrobiłam test owu i 3 krechy jak nic. Zadzwoniłam do lekarza umówiłam się na dzisiaj pojechałam i mówi że dobrze że Pani przyjechała bo pęcherzykma już ponad 22 mm. Wieczorem mamy się starać. A myślałam że owu będzie tak 14-15 dzień.
 
Dziewczyny muszę Wam opisać bo myślę że to ważne. Wczoraj pisałam Wam że w środę idę na monitoring ale dzisiaj rano zaobserwowałam śluz i myślę coś jest nie tak. 11 DC to chyba za wcześnie na owu. Zrobiłam test owu i 3 krechy jak nic. Zadzwoniłam do lekarza umówiłam się na dzisiaj pojechałam i mówi że dobrze że Pani przyjechała bo pęcherzykma już ponad 22 mm. Wieczorem mamy się starać. A myślałam że owu będzie tak 14-15 dzień.
Mozliwe! Ja miałam owulacje w 11 dc , potwierdzona monitoringiem i mam z niej synka 🙂 takze działajcie ! A cykle mam około 30 dniowe.

Dziewczyny, czy któraś z was miała plamienie implantacyjne? Jestem 6dpo troszkę boli mnie brzuch i minimalna ilość różowego śluzu na papierze... co sądzicie? Macie jakieś doświadczenia? Bo nie wiem czy się doszukiwać 🤣
Miałam. W 26 dc. Myslalam, ze okres mi sie zaczyna ale to było tylko tyci i trwało moze 2-3 dni .
 
reklama
Dziewczyny muszę Wam opisać bo myślę że to ważne. Wczoraj pisałam Wam że w środę idę na monitoring ale dzisiaj rano zaobserwowałam śluz i myślę coś jest nie tak. 11 DC to chyba za wcześnie na owu. Zrobiłam test owu i 3 krechy jak nic. Zadzwoniłam do lekarza umówiłam się na dzisiaj pojechałam i mówi że dobrze że Pani przyjechała bo pęcherzykma już ponad 22 mm. Wieczorem mamy się starać. A myślałam że owu będzie tak 14-15 dzień.
Mi też w tym cyklu wcześniej owu była A poprzedni bardzo długi był jak nigdy i pewnie bez owulacyjny. Ja czekam do @ i zobaczymy.
 
Do góry