reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny o co chodzi z tą maca.
„Może być stosowany jako suplement diety na poprawę płodności u kobiet i mężczyzn.
Korzeń maca ma zbawienny wpływ na regulację pracy układu hormonalnego, a u mężczyzn zwiększa aktywność plemników.„ To jeden jakiś urywek. Wpisz sobie kochana w google: maca właściwości :) Ja mam w proszku z rossmana
 
„Może być stosowany jako suplement diety na poprawę płodności u kobiet i mężczyzn.
Korzeń maca ma zbawienny wpływ na regulację pracy układu hormonalnego, a u mężczyzn zwiększa aktywność plemników.„ To jeden jakiś urywek. Wpisz sobie kochana w google: maca właściwości :) Ja mam w proszku z rossmana
No ja wiem o jej cudownych zaletach ale ile jecie i w jakim momencie cyklu.
 
Dzięki za informację kiedy test. Ale chyba nie będzie potrzeby bo dzisiaj mam lekkie brązowe plemienia to coś mi się wydaje że przyjdzie @ pod koniec tygodnia, w poprzednich cyklach było podobni, Chociaż gdzieś tam jeszcze mała nadzieja się tli szczególnie, że często chodzę do toalety A tak miałam gdy pierwszy raz byłam w ciazy którą poronilam. Ale jak nie ten cykl to następny
 
Po prawie roku,taka nowość. 29 dzień cyklu . Lecę zaraz na krew <3
20200602_063749.jpg
 
A u mnie @ się rozkrecila. Czyli 2 dc.
Ale przyjemniej idealnie jak wyliczylam kiedy ma być tak przyszła. No nic trzeba próbować dalej.
W tym tyg zapisze się do mojej dietetyk dzięki której schudłam 30 kilo przed ślubem, bo niesteyu przytylam od poronienia 10 kg pewnie przez to się nie udaje. Bo w tamtą zaszłam w 1 cyklu.
 
reklama
Do góry