reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hej, ja się nie odzywam bo nie mam nic ciekawego do powiedzenia...zreszta wracam do domu i padam na twarz(wczoraj po 12h pracy spałam kolejne 12...) 10dpo zrobiłam test ale biel wiwc czekam na @ i wizytę w klinice :-)
 
Hej, ja się nie odzywam bo nie mam nic ciekawego do powiedzenia...zreszta wracam do domu i padam na twarz(wczoraj po 12h pracy spałam kolejne 12...) 10dpo zrobiłam test ale biel wiwc czekam na @ i wizytę w klinice :-)

Jeszcze moze cos wyjdzie :p ja 11 dni po, ale jeszcze czekam 😉 chociaż wczorajsza beta 10 dni po powinna juz cos pokazać chyba gdyby coa bylo 🙄
 
Dziewczyny jakie badania robiłyśmy między 3-5 dniem cyklu? Byłam pełna nadzieji, że ten cykl będzie lepszy, niestety dzisiaj 37 DC i okresu dalej brak. Lekarz zalecił przyjmowanie Duphastonu, bo nie ma co czekać na okres. Po okresie chciałabym zrobić badania i iść na konsultację do innego ginekologa, bo mój chyba nie bardzo wie co ma ze mną zrobić. Zaczynam myśleć nad stymulacją, bo moim głównym problemem jest brak owulacji. Chociaż chciałam tego uniknąć 😓
 
Dziewczyny jakie badania robiłyśmy między 3-5 dniem cyklu? Byłam pełna nadzieji, że ten cykl będzie lepszy, niestety dzisiaj 37 DC i okresu dalej brak. Lekarz zalecił przyjmowanie Duphastonu, bo nie ma co czekać na okres. Po okresie chciałabym zrobić badania i iść na konsultację do innego ginekologa, bo mój chyba nie bardzo wie co ma ze mną zrobić. Zaczynam myśleć nad stymulacją, bo moim głównym problemem jest brak owulacji. Chociaż chciałam tego uniknąć [emoji29]
Między 2 a 5 dc lh fsh estradiol SHBG testosteron androstendion progesteron może być też prolaktyna ale nie musi. Progesteron najlepiej zrobić w dniu miesiączki w połowie cyklu i 7-8 dni po owu.

Można zrobić też obojętnie kiedy pełny pakiet tarczycowy, cukry na czczo i po obciążeniu.

Warto by też było przebadać meza/partnera badanie nasienia szczegółowe i hormony.
 
reklama
Do góry