reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Przede wszystkim się boje, że jeszcze bardziej się rozleguluje, ale zaczynam myśleć że chyba gorzej być nie może. I boje się mojego podejścia w czasie stymulacji, boje się, że się nie uda i dopiero wtedy się załamie.

Stymulacja Cię nie rozreguluje, jak będzie owulacja to i okres regularnie nawet jak się nie uda od razu :)
Najlepiej wieczorem robić?

Tak, najlepiej wieczorem, ok. 21-22. Codziennie o tej samej porze.
 
Mam takie pytanie, może głupie... Czy da się choć trochę skrócić długość cyklu? Jakieś zioła/preparaty/leki regulujące hormony czy w jakikolwiek inny sposób. Kiedyś miałam cykle 26-28 dni, potem półtora roku brałam antykoncepcję hormonalną, minął już prawie rok od jej odstawienia, a cykle są 30-sto dniowe, czasem nawet 32,33... Ciekawe czy w ogóle jest owulacja 🧐 Testy owulacyjne robię od 4 cykli i wychodzą pozytywne w 17 lub 18 dniu.
 
Dziewczyny jakie badania robiłyśmy między 3-5 dniem cyklu? Byłam pełna nadzieji, że ten cykl będzie lepszy, niestety dzisiaj 37 DC i okresu dalej brak. Lekarz zalecił przyjmowanie Duphastonu, bo nie ma co czekać na okres. Po okresie chciałabym zrobić badania i iść na konsultację do innego ginekologa, bo mój chyba nie bardzo wie co ma ze mną zrobić. Zaczynam myśleć nad stymulacją, bo moim głównym problemem jest brak owulacji. Chociaż chciałam tego uniknąć [emoji29]
Mam dokładnie to samo. Przed poronieniem cykle 32 jak w zegarku a teraz po 40-50 dni. Lekarz zlecił dużo badań ,część wyników dostałam . Za kilkoma czekam ale już wiem że mam problem z progesteronem bo w 25dc wynosił 4.
Mąż też w piątek robi badanie nasienia,chciałabym żeby tam tkwił problem bo dostanie witaminy a te badania są meeega drogie.
 
A jak twoje starania w tym cyklu?
Dziś mam 6dc. Wszystko przede mną [emoji6] poprzedni stracony. Owu przyszła 3 dni wcześniej niż powinna. Nie byłam w domu. Teraz wszystjo zaplanowałam tak, żeby na okres okoloowulacyjny już nigdzie bez męża nie wyjeżdżać [emoji6] więc teraz jestem u rodziców wyczilowac, a za kilka dni wrócę do domu
A jak u Ciebie Kochana?
 
U mnie plamienie i bóle okresowe. Pewnie lepsze to niż cykl wydłużony o kolejne dni...

A dupa z tym życiem. Jutro libacja niech mnie zgarniają na wytrzeźwiałkę, kupuje zgrzewkę 0% piwska!!
 
Zobaczcie co znalazłam 😂
 

Załączniki

  • FB_IMG_1591120364032.jpg
    FB_IMG_1591120364032.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Do góry