reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

U mnie niestety beta nie rośnie... znowu biochemiczna po biochemicznej, jak to możliwe ???? Jestem załamana, znikam stąd na jakiś czas...
Wiem, że teraz nie będzie to dla Ciebie pocieszenie, ale na początku roku byłam w takiej samej sytuacji - dwie ciąże biochemiczne, jedna po drugiej, trzecia bez żadnej przerwy już bezproblemowa teraz 17 tydzień. Za mną dwie donoszone ciąże bez żadnych problemów.

Nie załamuj się, to nie jest wyrok 😊
 
reklama
A mam pytanie dot monitoringu cyklu. Lekarz ostatnio powiedział że mam przyjść po miesiączce tak do 12 dnia. Moje miesiączki trwają 7 dni dziś mam trzeci dzień i umówili mnie na 10 czerwca to będzie 8 dzień cyklu. Myślicie że w ogóle opłaca się w taki dzień isc? Przecież na owulację to chyba zbyt wcześnie?
Mi kazał przyjść między 10 a 13 DC. Wstępnie umówiłam się na 13 DC ale w 11 DC zaobserwowałam typowy owulacyjny służbie miałam test lh pozytywny więc popędziłam do lekarza. Także czasami możesz mieć owu wcześniej. Może tak na 10 DC się umów
 
reklama
Do góry