reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Cześć, opowiem moją historię (postaram się krótko [emoji23]), bo pewnie mnie nie kojarzycie z wcześniejszych miesięcy, a mam nadzieję że niektórym pomoże, wesprze i podniesie na duchu [emoji16]

Starania zaczęliśmy w październiku zeszłego roku, po odstawieniu tabletek anty ( przy tabletkach cykle miałam idealnie 28 dni), ale brałam je tylko 8 miesięcy. Cykle oczywiście się rozregulowały ale nie przekraczały 36 dni. W lutym udało mi się zająć w ciążę, niestety ciąża się nie utrzymała i ją straciłam w 6tc, oczysciłam się sama.
Lekarz zalecił odczekać 3 miesiące że staraniami, gdzie od 2 miesiąca brać duphaston od 21 do 28dc, potem gdyby test ciążowy był pozytywny to dalej brać ale zwiększyć dawkę do 3 razy dziennie. Pierwszy cykl po poronieniu trwał 41 dni. Drugi też tak myślałam. Do 35 dc kochaliśmy się z zabezpieczeniem, potem już bez bo p
stwierdziłam że już po dniach plodnych na pewno (nie robiłam żadnych testów owu bo i tak się nie staraliśmy). W 43 dc zrobiłam z glupia test owu i wyszedł pozytywny o_O. pomyślałam że pewnie się pomylił, dalej czekałam na okres. W 48 dc poszłam do lekarza bo coś za długo ten cykl trwał a nie zanosiło się na okres. Lekarz powiedział że mam pogrubione endometrium i przerośnięty pęcherzyk w jajniku. Kazał brać przez 10 dni duphaston i powinnam w tym czasie dostać krwawienia. Dni mijały a ja dalej nic. W pt przyszły mi testy ciążowe zamówione na allegro i zrobiłam jeden i wynik pozywny ! (Nawet go wrzuciłam tutaj). W kolejnych dniach dalej pozytywne, we wtorek beta 377 a we czwartek 770. Duphaston brałam od pozytywnego testy 3x1, i wczoraj poszłam że strachem do lekarza czy to aby nie jakąś zmiana nowotworowa czy cos. I właśnie wczoraj zobaczyłam pęcherzyk ciążowy I lekarz powiedział że w środku widać zarodek i to tak 4/5 tydzień ciąży [emoji7]. Powiedział że widocznie ten pęcherzyk który on uznał że nie pękł to jednak pękł :) owu miałam jakieś 2.5 tygodnia temu, i za 2 tygodnie na kolejną wizytę na której powinno być już więcej widać [emoji7]

Także nie ma rzeczy niemożliwych dziewczyny! [emoji16][emoji16]
 
reklama
Dziewczyny. A ja się żegnam z Wami na rok. A na rok bo w lipcu 21 mam ślub. Miał byś teraz w sierpniu ale z powodu wirusa przełożony. Staraliśmy się od marca bez skutku. W tym cyklu@ w 36 dniu przy cyklach 30-33.. Załamałam się... Nie sądziłam nigdy że to nie jest taka łatwa sprawa. Zawsze człowiek chuchał dmuchał żeby nic nie ten a tu jak się chce to nawet nogi na sufit zarzucone nic nie dały. O suplementach naszych grupowych nie wspominając. Gratuluję wszystkim pięknych kreseczek i serdecznie zazdroszczę. Mimo wszystko jestem szczesiara bo mam super nie męża który bardzo mnie wspiera i jest oparciem w takich smutnych chwiach. Życzę powodzenia staraczki a gdy wrócę tu za rok mam nadzieje ze żadnej z Was już tu nie spotkam!!!! Całuję! 💓💓💓😘😘😘


Trzymaj się kochana my mamy ślub przełożony na lipiec, teraz wzięliśmy cywilny. I tak sobie pomyślałam.. Że z boboseksami nie przestajemy. Mam przyjaciółkę, która bardzo długo go walczyła i nie udało się.. I stwierdziłam, że szkoda czasu. Dla mnie najwazniejsza jest dzidzia a na ślub najwyżej będę w ciazy 😜a może akurat się uda 🤣ściskam Cię mocno i oby za rok się udało 🥰❤️
 
Trzymaj się kochana my mamy ślub przełożony na lipiec, teraz wzięliśmy cywilny. I tak sobie pomyślałam.. Że z boboseksami nie przestajemy. Mam przyjaciółkę, która bardzo długo go walczyła i nie udało się.. I stwierdziłam, że szkoda czasu. Dla mnie najwazniejsza jest dzidzia a na ślub najwyżej będę w ciazy 😜a może akurat się uda 🤣ściskam Cię mocno i oby za rok się udało 🥰
Mój luby powiedział że nie ma szans na seksy w gumce 😂 przepraszam za szczerość 🤣 a ja też nie chce brać anty.. Także może się coś trafi 🥰 ale nie sądzę bo przy staraniach się nie udało to prY nie staraniach się uda? Raczej marne szanse😂 poza tym on pracuje jako kierowca tira i często go nie ma także szanse spadają. Ale dobra teraz luz i głową do gory😘 będę czasem zagladac powodzenia kochane!!!!
 
Witam... Nawet pisząc to, stresuje się bo nie wiem czy jest sens mieć nadzieję czy nie. Zrobiłam betę 24dc i 1.20. Cykle mam 28dniowe ale jeden raz w życiu a dosłownie poprzedni miałam 32dniowy. I dzisiaj mam 26dc i test sikany wyszedł bladzioch... Jest nadzieja? Dodam że byłam u lekarza w okolicach 9dc i byl piękny pęcherzyk dominujący.. Więc owulka lekarz powiedział za 4,5dni
 
Witam... Nawet pisząc to, stresuje się bo nie wiem czy jest sens mieć nadzieję czy nie. Zrobiłam betę 24dc i 1.20. Cykle mam 28dniowe ale jeden raz w życiu a dosłownie poprzedni miałam 32dniowy. I dzisiaj mam 26dc i test sikany wyszedł bladzioch... Jest nadzieja? Dodam że byłam u lekarza w okolicach 9dc i byl piękny pęcherzyk dominujący.. Więc owulka lekarz powiedział za 4,5dni
 

Załączniki

  • IMG_20200606_084920.jpg
    IMG_20200606_084920.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 125
Witam... Nawet pisząc to, stresuje się bo nie wiem czy jest sens mieć nadzieję czy nie. Zrobiłam betę 24dc i 1.20. Cykle mam 28dniowe ale jeden raz w życiu a dosłownie poprzedni miałam 32dniowy. I dzisiaj mam 26dc i test sikany wyszedł bladzioch... Jest nadzieja? Dodam że byłam u lekarza w okolicach 9dc i byl piękny pęcherzyk dominujący.. Więc owulka lekarz powiedział za 4,5dni
Szansa jest bo i to nie taki cień bo nie trzeba się przyglądać tej kresce. A beta wyszła ujemna ponieważ była za wcześnie zrobiona. Zrób betę ponowne w pon i powinna być już pozytywna jak test jest pozytywny.
 
Szansa jest bo i to nie taki cień bo nie trzeba się przyglądać tej kresce. A beta wyszła ujemna ponieważ była za wcześnie zrobiona. Zrób betę ponowne w pon i powinna być już pozytywna jak test jest pozytywny.

A powiedz mi Kochana, czy nie jest tak że te testy np facelle po prostu zawsze wyglądają lekko dodatnio?
 
Mój luby powiedział że nie ma szans na seksy w gumce 😂 przepraszam za szczerość 🤣 a ja też nie chce brać anty.. Także może się coś trafi 🥰 ale nie sądzę bo przy staraniach się nie udało to prY nie staraniach się uda? Raczej marne szanse😂 poza tym on pracuje jako kierowca tira i często go nie ma także szanse spadają. Ale dobra teraz luz i głową do gory😘 będę czasem zagladac powodzenia kochane!!!!


Właśnie przy nie staraniu wychodzi! Dlatego też nie spinam sie, niw będę na chama się starac 🤣 odezwij się jak sie w końcu NIE UDA🤣 bo coś czuję, że będzie niespodzianka 😁😁
 
reklama
Do góry