reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Cześć dziewczyny od jakiegoś czasu was podczytuje i dzisiaj postanowiłam aktywnie do was dołączyć:)
U mnie dzisiaj 26dc i @ powinna przyjść dzisiaj ale póki co cisza. Tzn bole na okres sa jak i bol piersi więc nie nastawiam się na za wiele. Bo chyba jakby cos juz bylo, to te bole jak na okres chyba nie bylyby tak intensywne? Jedyna roznica jest taka, ze zawsze przed okresem bola mnie cale piersi a tym razem tylko sutki, ale ze ja wyszukuje juz od 3 cykli jakis anomalii przed okresem, to tym razem podchodze do tego sceptycznie :) Testu też jeszcze robić nie chce, bo nie chce się nakręcac.
Jak wam mija weekend? Pozdrawiam!
 
Te testy są pozytywne ciagle chyba tak długo owulacji nie mam 😅 zarejestrowałam ja na podstawie śluzu i po nagłym skoku temperatury który był ewidentny i do dzisiaj się utrzymuje, a cykle mam bardzo długie i owulacje bardzo późno już 2 cykl stad moje zapytanie o ewentualne choroby 😊
A co to za testy! Chodzi mi o firmę 😀
 
Dziś 8 dpo, został mi jeden jedyny test. Nie wiem po co go zrobiłam,, jest o czułości 25 i nie było to z pierwszego moczu. Byłam na milion procent pewna ze wyjdzie nie... a pokazało się to. Nie mam innych testow, jestem z synkiem w domu. Jak tylko skonczy się burza to lece po nastepne testy
Aaaaaaa!!! Nie wiem czy jeszcze coś pisałaś dalej, ale na tą chwilę gratulacje!!!! Wymarzyłaś sobie i .... ale super!!!!
 
reklama
Super! ❤ Przypomnij mi czy to był 20dc i wyszedł ci test? Jak dobrze pamiętam? 🙂 A miałaś problemy z zajściem wcześniej, czy to początki starań? :)
Tak 2 kreski wyszły mi wczoraj przy 20dc. Nie wierzylam, że uda mi się zajsc w ciążę. Nie zabezpieczaliśmy się już od ok 3 lat albo i wiecej i nic nie wychodziło. Ale tak od jakiegoś roku staralam się sprawdzać czy mam owulację, sprawdzałam z kalendarzykiem, dość często ją czułam. Poza tym mam niedoczynność tarczycy, hashimoto, endometriozę, plamienia przed okresem, częste torbiele. W cyklu którym się udało przytulanki były tylko 4 razy, nie czułam wogole owulacji więc na nic nie liczylam. Zrobiłam test bo miałam dziwny ból w podbrzuszu taki jak na okres, żadnych objawów ciąży nie miałam.
 
Do góry