reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hej dziewczyny!
Wczoraj powinnam dostać @ do dzisiaj nie przyszła. Bóle jak na okres są, jedynie piersi dzisiaj mniej bolą bo ostatnie dni to była tragedia. Wczoraj już nastawiałam się na ten okres bo nawet na wkładce lekka plamkę krwi znalazłam. Jednak na tym koniec oprócz tej jednej plamki krwi nic więcej.
Myślicie, że może coś być? Pomimo tego bólu na okres? Testu na wszelki wypadek nie kupowałam, żeby mnie znowu nie korciło robić przed @ bo jeszcze nigdy się nie spóźniła. Jak się nic nie rozpocznie to robić jutro test?
No oczywiście, że zrobić test, a czemu nie? :)
 
Ja już bym zrobiła, jestem raczej z tych bardzo, bardzo niecierpliwych 🤣
Ja tak samo! A jak przyszła ciąża to dziewczyny musiały mnie tu zmuszać żeby test robić a ja że nie, że to bez sensu, że przecież i tak nic nie będzie 6 dni przed terminem @ i teoretycznie 13 dni po przewidywanej przeze mnie owu 😂 A tu gruba krecha i beta prawie 400 😂 A jak nie byłam w ciąży to ciągle bym te testy robiła 😂🤦🏼‍♀️
 
Dziewczyny robię testy owu paskowe od 5dc dzisiaj mam 19dc i żaden test nie zbliża się aby pokazać pik LH. Nie wiem jak długie są cykle ponieważ w tym roku miałam tylko 2 razy w styczniu i w czerwcu po poronieniu. Cykle do stycznia były regularne co 29-30 dni. Robić dalej testy czy sobie już odpuścić?
 
Dziewczyny robię testy owu paskowe od 5dc dzisiaj mam 19dc i żaden test nie zbliża się aby pokazać pik LH. Nie wiem jak długie są cykle ponieważ w tym roku miałam tylko 2 razy w styczniu i w czerwcu po poronieniu. Cykle do stycznia były regularne co 29-30 dni. Robić dalej testy czy sobie już odpuścić?
Ja bym robiła, może się owulacja przesunęła
 
Rób! Ja tak w styczniu robiłam do 23 dc a owu była wg mnie w 26 dc [emoji14]
Dziewczyny robię testy owu paskowe od 5dc dzisiaj mam 19dc i żaden test nie zbliża się aby pokazać pik LH. Nie wiem jak długie są cykle ponieważ w tym roku miałam tylko 2 razy w styczniu i w czerwcu po poronieniu. Cykle do stycznia były regularne co 29-30 dni. Robić dalej testy czy sobie już odpuścić?
 
reklama
Dziewczyny robię testy owu paskowe od 5dc dzisiaj mam 19dc i żaden test nie zbliża się aby pokazać pik LH. Nie wiem jak długie są cykle ponieważ w tym roku miałam tylko 2 razy w styczniu i w czerwcu po poronieniu. Cykle do stycznia były regularne co 29-30 dni. Robić dalej testy czy sobie już odpuścić?
Jeśli masz te testy to rób, czemu nie :) Chociaż powinno się robić boboseksy najlepiej po zakończeniu @, ewentualnie od pierwszych objawów dni płodnych do pierwszych objawów dni niepłodnych/zaniku śluzu/opuszczenia szyjki, a nie na zawołanie jak test owu pozytywny. A testy owu negatywne swoją drogą wcale nie świadczą, że owu nie było :) Dziewczyny często tu pisały, że nawet godzina zrobienia testu może mieć znaczenie :)
 
Do góry