reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Wiem ze to o niczym nie świadczy Ale ja Po tym co przeszłam widzę tylko jedno . Myślcie że powinnam powtórzyć jutro hcg i zobaczyć czy coś spadło i może poronienie ? Najbardziej się boję pozamacicznej .
Rozumiem Cię ja tez bym swirowala. Jak ma Cię to uspokoić zrób ta bete. Ale na bank będzie dobrze 😊😊
 
reklama
Ja zrobiłam w 25 dc i tez negatywny . Na wielkie zmiany nie liczę 😉J

Alwinka , nie stresuj się tak, trzeba hyc dobrej myśli. Tamto to przeszłość, teraz wszystko już musi być lepiej ! Wakacje dobrze Wam zrobią ! 🙂

Spokojnie kochana! Taki śluz zdarza się bardzo często we wczesnej ciąży. Bierzesz dupka?
No wiem. Ogólnie chce wyluzować, stosować dietę i cierpliwie czekać. chyba dam nam czas do końca roku albo chociaż wakacji. Nie będę brać tych tabletek co dostałam niby na regulacje cyklu, bo nie widze sensu. A potem poszukam porządnego lekarza jak się nie uda. 😋
 
Witam ponownie 🤗 w lutym prosiłam Was o weryfikację testu ciążowego, bo jedna kreska była słaba, zaś się okazało że ciąży nie ma, luteina pomogła i tak do teraz. Dziś zrobiłam 2 testy, oba pozytywne i wielkie czerwone krechy! Z jednej strony się ucieszyłam, ale zaraz zmieniło się to w przerażenie ponieważ... 31 lipca kończy mi się umowa o pracę, patrząc w kalendarzyk będzie to 13 tydzień ciąży... Lepiej powiedzieć pracodawcy teraz czy np. jak będę już w 12 tygodniu, ogólnie chce pracować jak najdłużej. Ale z tego co wiem, ciąża w mojej pracy nie jest mile widziana, że tak się wyrażę... Co robić? Możecie coś doradzić? 🤔 Czy lekarz na pierwszej wizycie może mi wystawić zaświadczenie, że np. 31 lipca będę w 13 tygodniu ciąży? I ta umowa zostanie mi przedłużona do dnia porodu? Nie orientuje się w tym, bo to pierwsza taka sytuacja, w pierwszej ciąży nie pracowałam... I zaznaczę od razu, że nie zależy mi na L4, bo póki mogę będę pracować ☺️
 
Witam ponownie 🤗 w lutym prosiłam Was o weryfikację testu ciążowego, bo jedna kreska była słaba, zaś się okazało że ciąży nie ma, luteina pomogła i tak do teraz. Dziś zrobiłam 2 testy, oba pozytywne i wielkie czerwone krechy! Z jednej strony się ucieszyłam, ale zaraz zmieniło się to w przerażenie ponieważ... 31 lipca kończy mi się umowa o pracę, patrząc w kalendarzyk będzie to 13 tydzień ciąży... Lepiej powiedzieć pracodawcy teraz czy np. jak będę już w 12 tygodniu, ogólnie chce pracować jak najdłużej. Ale z tego co wiem, ciąża w mojej pracy nie jest mile widziana, że tak się wyrażę... Co robić? Możecie coś doradzić? 🤔 Czy lekarz na pierwszej wizycie może mi wystawić zaświadczenie, że np. 31 lipca będę w 13 tygodniu ciąży? I ta umowa zostanie mi przedłużona do dnia porodu? Nie orientuje się w tym, bo to pierwsza taka sytuacja, w pierwszej ciąży nie pracowałam... I zaznaczę od razu, że nie zależy mi na L4, bo póki mogę będę pracować ☺
Z tego co wiem to muszą przedłużyć do dnia porodu.
 
Widzę nie tylko ja nie śpię..... Dziewczyny dziś 17 dc. Robię testy od wczoraj.. nie wiem... Jakieś re kreski takie podobne. Wczorajsza wyrzuciłam. Więc od jutro będę miała jakieś porównanie. Temperatura nic nie pokazuje.... Takie to wszystko śmieszne trochę... W poniedziałek mam lekarza żeby sprawdzić wymazem czy pozbyłam się bakterii. Pregnylu nie biorę to uważam już że to bez sensu się katować zastrzykami skoro rowno 7 dni po nich dostaje okres.

Tylko mnie dopadło takie zobojętnienie?
 
Gratuluję wszystkim 2 kresek ;) kiedy reszta zamierza testować, ja myślę by testować w następną sobotę wtedy będzie 14d po, zastanawiam się czy może wcześniej wyszlaby beta jak myślicie wtedy ile wcześniej?🤔
 
reklama
Można zwariować 🤪 Myślałam że poczęcie kolejnego dziecka będzie łatwe a tu taki psikus.
Witaj w klubie! Staramy się od 13 cykli o 3 dziecko. I niestety mam stwierdzona niepłodność i idę na drilling jajników w lipcu. Wierze ze to pomoże nam zajść w ta trzecia ciąże. Nigdy nie przypuszczałam ze to będzie takie trudne.
 
Do góry