reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Uff dziewczyny przebrnęłam przez wszystkie wiadomości w końcu, gorąco tu się ostatnio zrobiło :D wszystkim z dwoma kreskami gratuluje! ja się melduję w 17dc, ale też to pierwszy cykl na ovarinie i coś czuje, że znacznie skrócił mi cykl. Wcześniej owu w 20-22dc, a tym razem wydaje się jakby była w 12 albo 13dc (test owu wyszedł z kreskami o takim samym zabarwieniu, turbo płodny śluz przez kilka dni, jajnik dawał czadu, więc to chyba musiało być to). Od tego czasu robiłam też na wszelki wypadek testy ale już nie wychodziły pozytywne, na wszelki wypadek porobię jeszcze te parę dni. Ale czytałam o ovarinie sporo i faktycznie przyspieszenie owu jest możliwe - ratowaloby mi to sytuację i zaoszczedzilo sporo nerwów, które przez cykle do 35 dni, zostały nadszarpnięte.
Niemężowi zakupiłam mace i profertil, bo wyniki wyszły mu takie se. I ciśniemy dalej :)
 
reklama
Uff dziewczyny przebrnęłam przez wszystkie wiadomości w końcu, gorąco tu się ostatnio zrobiło :D wszystkim z dwoma kreskami gratuluje! ja się melduję w 17dc, ale też to pierwszy cykl na ovarinie i coś czuje, że znacznie skrócił mi cykl. Wcześniej owu w 20-22dc, a tym razem wydaje się jakby była w 12 albo 13dc (test owu wyszedł z kreskami o takim samym zabarwieniu, turbo płodny śluz przez kilka dni, jajnik dawał czadu, więc to chyba musiało być to). Od tego czasu robiłam też na wszelki wypadek testy ale już nie wychodziły pozytywne, na wszelki wypadek porobię jeszcze te parę dni. Ale czytałam o ovarinie sporo i faktycznie przyspieszenie owu jest możliwe - ratowaloby mi to sytuację i zaoszczedzilo sporo nerwów, które przez cykle do 35 dni, zostały nadszarpnięte.
Niemężowi zakupiłam mace i profertil, bo wyniki wyszły mu takie se. I ciśniemy dalej :)


Heej, dawno się nie odzywałaś 😄


U mnie dzis mega dużo śluzu białego. Już dawno tyle nie miałam 🤪
 
Hej owulację miałam mieć 5 czerwca ale nie czułam jej za bardzo, choć zwykle pobolewa mnie jajnik. Okres oczywiście nie przyszedł... a miał być 19 czerwca. 23 czerwca bolal mnie jajnik i tak czulam się "owulacyjnie". Ciekawe czy owulacja mogła się przesunąć.......?

Zrobiłąm dziś test ciążowy i wyszedł taki.. nie wiadomo już co mysleć.
 

Załączniki

  • 106097705_605138773443709_2629807868133361503_n.jpg
    106097705_605138773443709_2629807868133361503_n.jpg
    530 KB · Wyświetleń: 98
No jak to co myśleć. W ciąży jesteś! A jajnik boli przez ciążę a nie owulacje:)
Hej owulację miałam mieć 5 czerwca ale nie czułam jej za bardzo, choć zwykle pobolewa mnie jajnik. Okres oczywiście nie przyszedł... a miał być 19 czerwca. 23 czerwca bolal mnie jajnik i tak czulam się "owulacyjnie". Ciekawe czy owulacja mogła się przesunąć.......?

Zrobiłąm dziś test ciążowy i wyszedł taki.. nie wiadomo już co mysleć.
 
Nie na zajście niebtylko żeby się w bliźnie niezagniezdzilo. Mi zawsze lekarz mówił ze blizna Ok a teraz przy badaniu drożności ze jest tam ubytek i tak się wypytuje bo zastanawiam się n ile to powszechne a na ile znów u mnie coś...
No to przy wizycie będę musiała zapytać bo troszkę się przestraszyłam tym zagnieżdżeniem
 
Ja mam tylko 5 tabletek dupka więc sama nic nie będę kombinować, zwłaszcza że nie wiem czy będzie ta wpadka czy nie. Mam termin u gina na 8 lipca to pójdę jak nie dostanę okresu do tego czasu.
Wzięłam po konsultacji z teściową ;) poronienie 15.05., ale pierwsze plamienie już na początku maja.
 
reklama
Dziewczyny 13 dc owu potwierdzona monitoringiem, od wczoraj (17dc) duphaston 2x1, dzisiaj 18 dc i delikatnie różowy śluz a przed chwilą pare kropel krwi... ku##wa ja już nie wiem o co chodzi, chce mi się płakać... brak mi już sił...
 
Do góry