reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny ile czasu po laparo moge dostac @? Lekarz w szpitalu powiedzial ze moze przyjsc wczesniej jak i pozniej...czy ktoras z Was byla po takim zabiegu?
 
reklama
Ja mam tylko 5 tabletek dupka więc sama nic nie będę kombinować, zwłaszcza że nie wiem czy będzie ta wpadka czy nie. Mam termin u gina na 8 lipca to pójdę jak nie dostanę okresu do tego czasu.

A wolałbyś żeby była czy nie? Chyba tak na spontanie to lepiej. My zaczynamy od przyszłego miesiąca, ale martwię się, że nie pójdzie tak szybko jak ostatnio, ale zobaczymy.
 
Ja mam tylko 5 tabletek dupka więc sama nic nie będę kombinować, zwłaszcza że nie wiem czy będzie ta wpadka czy nie. Mam termin u gina na 8 lipca to pójdę jak nie dostanę okresu do tego czasu.
Ja miałam prolaktyna 59, więc raczej się nie zapowiadało na @, dlatego nie chciałam już dłużej czekać. To trzymam kciuki, żeby dał już zielone światło!
 
Dla bezpieczeństwa wolałabym żeby nie było ciąży. Boję się że poronienie się powtórzy i zrobią mi drugi zabieg w przeciągu dwóch miesięcy. Nie wiem jak wtedy lekarz miałby liczyć wiek ciąży bez miesiączki. Po prostu mam dużo obaw z tym związanych.
A z drugiej strony myślę sobie że na pewno nie wpadliśmy bo dlaczego by tak? Może wcale nie miałam owulacji? I też myślę że teraz będziemy się starać nie wiadomo ile [emoji14]
A wolałbyś żeby była czy nie? Chyba tak na spontanie to lepiej. My zaczynamy od przyszłego miesiąca, ale martwię się, że nie pójdzie tak szybko jak ostatnio, ale zobaczymy.
 
Dla bezpieczeństwa wolałabym żeby nie było ciąży. Boję się że poronienie się powtórzy i zrobią mi drugi zabieg w przeciągu dwóch miesięcy. Nie wiem jak wtedy lekarz miałby liczyć wiek ciąży bez miesiączki. Po prostu mam dużo obaw z tym związanych.
A z drugiej strony myślę sobie że na pewno nie wpadliśmy bo dlaczego by tak? Może wcale nie miałam owulacji? I też myślę że teraz będziemy się starać nie wiadomo ile [emoji14]

No tak rozumiem, obawy są i pewnie będą. A ile w ogóle lekarz kazał wam czekać? Nam dwa cykle, moja bratowa poroniła miesiąc po mnie (też zabieg) i jej lekarka powiedziała żeby starali się od razu, ale ja osobiście bałabym się to przecież ciało też musi się zregenerować, a z drugiej strony co ma być to będzie. Ja bym się nigdy nie spodziewała, że akueat mnie to spotka.
Mam nadzieję, że pojdzie nam wszystkim szybko 😁
 
reklama
Dla bezpieczeństwa wolałabym żeby nie było ciąży. Boję się że poronienie się powtórzy i zrobią mi drugi zabieg w przeciągu dwóch miesięcy. Nie wiem jak wtedy lekarz miałby liczyć wiek ciąży bez miesiączki. Po prostu mam dużo obaw z tym związanych.
A z drugiej strony myślę sobie że na pewno nie wpadliśmy bo dlaczego by tak? Może wcale nie miałam owulacji? I też myślę że teraz będziemy się starać nie wiadomo ile [emoji14]
Kochana jak wpadliście to napewno będzie wszystko ok i będę trzymać za to mocno kciuki.

A co do strachu przed kolejnym poronieniu to będziesz go miała caly czas czy teraz czy za rok. Go się już nie pozbędziesz. I pamiętaj jak ma się powtórzyć sytuacja to się powtórzy nie zależnie od tego kiedy zajdziesz czy teraz czy za miesiąc czy za pół roku.
 
Do góry