reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

A Ty też kochana po poronieniu? A ja myślałam że Ty jesteś staraczkową świeżynką [emoji854] to jeszcze mocniejsze kciuki trzymam w takim razie!
Nooo już 10 cykl po poronieniu, w lipcu będzie rok A wtedy udało się za 1 razem. Tylko w grudniu nie staraliśmy się wcale itp. przytylam, tarczyca poleciała i na bank jestem zablokowana przez to myslenie. Mój 1 lekarz miał rację że trzeba poczekać conajmniej 4 miesiace do starań żeby psychicznie też dojść do siebie. Wkurzył mnie wtedy, ale po czasie zaczynam to rozumiec.
 
reklama
Przepraszam, że pytam a wiesz co było powodem strat? Podziwiam za siłę i walkę
1 biochemiczna druga 6tc (wysoki wynik tsh bo 10 i ataki padaczkowe) 3 w 14tc (tsh 13 i ataki padaczkowe doprowadzałam do niedotlenienia mózgu u siebie jak i u dziecka. Wyniku tsh nie udało się zbic w szybkim tempie) 4 w 9tc ciąża bezzarodkowa i teraz 31.03 był pęcherzyk ciążowy 4mm ciąża młodsza aż o 4tyg a 20.04 pojechałam i już nie było w macicy nic ciąża poza maciczna została wykluczona).
 
Nooo już 10 cykl po poronieniu, w lipcu będzie rok A wtedy udało się za 1 razem. Tylko w grudniu nie staraliśmy się wcale itp. przytylam, tarczyca poleciała i na bank jestem zablokowana przez to myslenie. Mój 1 lekarz miał rację że trzeba poczekać conajmniej 4 miesiace do starań żeby psychicznie też dojść do siebie. Wkurzył mnie wtedy, ale po czasie zaczynam to rozumiec.

A to chyba z reguły jest tak, że chce się szybko znowu sama tak mam, bo zaraz mi po głowie chodzi ile to będzie trwało itp itd ale staram się o tym obsesyjnie nie myśleć 🙈a tak w ogóle to przykre, że tak duzo nas jest ja straciłam a miesiąc po mnie żona mojego brata to już nawet statystykę przekroczyłyśmy..
 
1 biochemiczna druga 6tc (wysoki wynik tsh bo 10 i ataki padaczkowe) 3 w 14tc (tsh 13 i ataki padaczkowe doprowadzałam do niedotlenienia mózgu u siebie jak i u dziecka. Wyniku tsh nie udało się zbic w szybkim tempie) 4 w 9tc ciąża bezzarodkowa i teraz 31.03 był pęcherzyk ciążowy 4mm ciąża młodsza aż o 4tyg a 20.04 pojechałam i już nie było w macicy nic ciąża poza maciczna została wykluczona).
brałaś przed ciążami leki na zbicie tsh?
 
1 biochemiczna druga 6tc (wysoki wynik tsh bo 10 i ataki padaczkowe) 3 w 14tc (tsh 13 i ataki padaczkowe doprowadzałam do niedotlenienia mózgu u siebie jak i u dziecka. Wyniku tsh nie udało się zbic w szybkim tempie) 4 w 9tc ciąża bezzarodkowa i teraz 31.03 był pęcherzyk ciążowy 4mm ciąża młodsza aż o 4tyg a 20.04 pojechałam i już nie było w macicy nic ciąża poza maciczna została wykluczona).

Podziwiam Cię i życzę z całego serca żeby się udało 😘 ja po 1 miałam wrażenie, że ten żal i smutek nigdy nie minie..
 
A to chyba z reguły jest tak, że chce się szybko znowu sama tak mam, bo zaraz mi po głowie chodzi ile to będzie trwało itp itd ale staram się o tym obsesyjnie nie myśleć 🙈a tak w ogóle to przykre, że tak duzo nas jest ja straciłam a miesiąc po mnie żona mojego brata to już nawet statystykę przekroczyłyśmy..
Mi lekarze mówią że pierwsza ciąża bardzo często kończy się poronieniem A potem jest ok 😊
 
Podziwiam Cię i życzę z całego serca żeby się udało [emoji8] ja po 1 miałam wrażenie, że ten żal i smutek nigdy nie minie..
Ja bardzo przeżyłam 3 i 4 stratę po tej jakoś szybko się pozbierałam. Po stracie w zeszłym roku byłam o krok od śmierci. Nie chciało mi się żyć nie nie chciałam słyszeć o żadnej ciąży. Wychodziłam z domu z nadzieją że już nie wrócę aż pewnego dnia ktoś nade mną czuwał bo wpadłabym pod tramwaj.
 
reklama
1 biochemiczna druga 6tc (wysoki wynik tsh bo 10 i ataki padaczkowe) 3 w 14tc (tsh 13 i ataki padaczkowe doprowadzałam do niedotlenienia mózgu u siebie jak i u dziecka. Wyniku tsh nie udało się zbic w szybkim tempie) 4 w 9tc ciąża bezzarodkowa i teraz 31.03 był pęcherzyk ciążowy 4mm ciąża młodsza aż o 4tyg a 20.04 pojechałam i już nie było w macicy nic ciąża poza maciczna została wykluczona).
Kurde ale skoki tsh masakra ... też mam niedoczynność.
 
Do góry