reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ale po co robic dalej hcg? Powyżej 1000 rosnie wolniej . Druga sprawa ze hcg robi sie na poczatku i po 48h a tu masz 4 czy 5 dni . Teraz sie stresujesz....
Hej wiecie co źle mi rośnie to hcg. 4 lipca było 3217 A wczoraj 5930 . Mało .... czuje że już ciąża się nie rozwija. Chociaż znalazłam gdzieś w Internecie że przy przedziale 1200 -6000 gdy podwaja się w ciągu 96h Ale czy to prawda nie wiem .... jestem zalamana
 
Ale po co robic dalej hcg? Powyżej 1000 rosnie wolniej . Druga sprawa ze hcg robi sie na poczatku i po 48h a tu masz 4 czy 5 dni . Teraz sie stresujesz....
Zrobilam bo po poprzednich razach nie umiem żyć spokojnie i ciągle mam ten okropny nawyk sprawdzania bety . Już nie sprawdzam bo nie ma sensu. Kochana powiedz mi tylko skąd wiesz że od 1000 rośnie wolniej? Ja to wyczytałam w Internecie i nie wiem czy warto wierzyć.
 
Kochane moje. Niedawno po moich niepowodzeniach pisałam że odpuszczam. I tak też 💞 kiedy mieliśmy ochotę.. Z suplementów tylko kwas foliowy i d3. Dziś 34dc. I coś nie dawało mi spokoju. Po pracy wpadłam do domu. I zrobiłam.
 

Załączniki

  • IMG_20200708_161459.jpg
    IMG_20200708_161459.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 89
Dziewczyno przestań! Przy tych wysokich poziomach już nie rośnie tak samo beta! Po co badasz ją? Będzie dobrze, spokojnie! Kiedy masz lekarza?
Hej wiecie co źle mi rośnie to hcg. 4 lipca było 3217 A wczoraj 5930 . Mało .... czuje że już ciąża się nie rozwija. Chociaż znalazłam gdzieś w Internecie że przy przedziale 1200 -6000 gdy podwaja się w ciągu 96h Ale czy to prawda nie wiem .... jestem zalamana
 
No ale nie po czterech czy 5 dniach ;) ja tez tak zrobilam i wydawalo sie malo( tym bardziej ze przyrosty mialam ogromne i nawet byly tu zaklady czy nie blizniaki), ale to tez wina lekarza ktory mnie wystraszył swoim brakiem kompetencji :) informacje z internetu tez trzeba dawkowac i podchodzic do nich z lekkim dystansem jesli są to np fora itp. Na spokojnie :) musisz sie zrelaksowac, odpoczac i zajac czyms mysli :)
Zrobilam bo po poprzednich razach nie umiem żyć spokojnie i ciągle mam ten okropny nawyk sprawdzania bety . Już nie sprawdzam bo nie ma sensu. Kochana powiedz mi tylko skąd wiesz że od 1000 rośnie wolniej? Ja to wyczytałam w Internecie i nie wiem czy warto wierzyć.
 
reklama
@aga.i.nieszka kochana byłam dzisiaj w klinice i pytałam o ten stosunek lh do fsh teraz mi wyszło 0.59 i pani doktor powiedziała że przysadka działa prawidłowo nie ma żadnych nie prawidłowości i po raz kolejny pcos zostało wykluczone także na 100% nie mam[emoji4] to jest jedyny plus. Jedynie do czego się przyczepiła to do hormonów męskich. Diabetolog musi mnie wyprowadzić na prostą czemu hormony męskie się obniżyły bo anty nie chciała dać bo pow że się mija z celem przy staraniach o ciąże.

Co ty o tym myślisz?
 
Do góry