reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Jak tylko lekarz będzie luźny to może ci wypisać od razu ale jak nie będzie chciał to tego nie zrobi.
Aha ok, no ja akurat mam pracę gdzie nie mogę pracować w ciąży, więc dlatego pytałam, bo się właśnie zastanawiałam czy nie poczekać, zmienić pracę i wtedy znowu zacząć działać, ale szkoda mi umowy, która mam na czas nieokreślony
 
reklama
Aha ok, no ja akurat mam pracę gdzie nie mogę pracować w ciąży, więc dlatego pytałam, bo się właśnie zastanawiałam czy nie poczekać, zmienić pracę i wtedy znowu zacząć działać, ale szkoda mi umowy, która mam na czas nieokreślony

Jeśli nie możesz pracować na danym staboiwusku to pracodawca ma obowiązek zapewnić Ci inne stanowisko. Z reguły to nie sprawdza się i po prostu zostaje L4 a to możesz wziąć od razu i wtedy lekarz musi wystawic że względu że twoje warunki pracy nie pozwalają Ci na pracę w ciąży.
Mnie się od razu przy potwierdzeniu w 5 tyg pytał jaka praca i czy chce l4.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam pytanie, czy 10 dzień od owulacji to nie za późno na zbadanie poziomu progesteronu, aby sprawdzić czy doszło do owulacji ? Bo będę robiła betę, aby sprawdzić czy brać dalej duphaston i chciałam przy okazji sprawdzić poziom progesteronu 😉
Aha czy któraś z was bierze dostinex na zbicie poziomu prolaktyny? Strasznie bolą mnie piersi, zwłaszcza w okolicy sutków, czy to normalne?
 
Dziewczyny mam pytanie, czy 10 dzień od owulacji to nie za późno na zbadanie poziomu progesteronu, aby sprawdzić czy doszło do owulacji ? Bo będę robiła betę, aby sprawdzić czy brać dalej duphaston i chciałam przy okazji sprawdzić poziom progesteronu 😉
Aha czy któraś z was bierze dostinex na zbicie poziomu prolaktyny? Strasznie bolą mnie piersi, zwłaszcza w okolicy sutków, czy to normalne?
Ja po Duphastonie też miałam strasznie obolałe piersi i sutki.
 
Ja po Duphastonie też miałam strasznie obolałe piersi i sutki.
Ale ja właśnie duphaston biorę od początku roku i dzięki niemu zniwelowałam nieszczęsny ból piersi przed @, a teraz zaczęłam brać dostinex od kilku tygodni i jestem 8dni przed @ i tak mnie dziwnie bolą piersi, że nie chciałam się nakręcać iż mógłby to być objaw ciąży więc pomyślałam że zapytam czy leki mogą mieć na to wpływ 😉
 
Ale ja właśnie duphaston biorę od początku roku i dzięki niemu zniwelowałam nieszczęsny ból piersi przed @, a teraz zaczęłam brać dostinex od kilku tygodni i jestem 8dni przed @ i tak mnie dziwnie bolą piersi, że nie chciałam się nakręcać iż mógłby to być objaw ciąży więc pomyślałam że zapytam czy leki mogą mieć na to wpływ 😉
Ja z kolei na duphastonie właśnie miałam po owulacji okropne bóle piersi, które kończyły się na kilka dni (zazwyczaj tydzień) przed terminem @, a jak zaszłam, to te bóle były dużo duzo mniejsze 🤷🏼‍♀️ I też na tydzien przed terminem @ ustąpiły całkowicie.
 
10 dzień po owulacji to może być na bete za szybko
Dziewczyny mam pytanie, czy 10 dzień od owulacji to nie za późno na zbadanie poziomu progesteronu, aby sprawdzić czy doszło do owulacji ? Bo będę robiła betę, aby sprawdzić czy brać dalej duphaston i chciałam przy okazji sprawdzić poziom progesteronu [emoji6]
Aha czy któraś z was bierze dostinex na zbicie poziomu prolaktyny? Strasznie bolą mnie piersi, zwłaszcza w okolicy sutków, czy to normalne?
 
reklama
Ja z kolei na duphastonie właśnie miałam po owulacji okropne bóle piersi, które kończyły się na kilka dni (zazwyczaj tydzień) przed terminem @, a jak zaszłam, to te bóle były dużo duzo mniejsze 🤷🏼‍♀️ I też na tydzien przed terminem @ ustąpiły całkowicie.
Czyli jednak Duphaston mógł namieszać, dodatkowo ta moja podwyższona prolaktyna i dostinex brany w związku z nią, na to że mnie te cycki tak naparzają🙈
 
Do góry