reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Czy ktoś mi poradzi, czy za dużo sobie wyobrażam [emoji24] jestem 16dpo, a rano po ok 3 min pojawił się delikatny cień na teście. Nie dałam rady zrobić zdjęcia, bo mam tragiczne mieszkanie od zachodu i słaby aparat. Teraz już mam więcej słońca i go widać, ale wyschnięty test to wiadomo [emoji14] Nigdy nie miałam takiej sytuacji z testami Nordtest, czasami pojawiał się na nich cień po wyschnięciu, ale dopiero po kilku godzinach i to pod odpowiednim kątem.

Wieczorem spróbuję pójść do całodobowego laboratorium na betę, ale boje się, że za mocno się nakręcam. To jest naprawdę słaby cień, a nie kreska, a jestem już tyle czasu po owulacji... Ale to już 8 miesięcy starań, tak bardzo jestem zestresowana od rana. A cały czas też boli mnie brzuch i co pół godziny biegam do toalety zobaczyć czy coś się nie zaczęło...
 
reklama
Czy ktoś mi poradzi, czy za dużo sobie wyobrażam [emoji24] jestem 16dpo, a rano po ok 3 min pojawił się delikatny cień na teście. Nie dałam rady zrobić zdjęcia, bo mam tragiczne mieszkanie od zachodu i słaby aparat. Teraz już mam więcej słońca i go widać, ale wyschnięty test to wiadomo [emoji14] Nigdy nie miałam takiej sytuacji z testami Nordtest, czasami pojawiał się na nich cień po wyschnięciu, ale dopiero po kilku godzinach i to pod odpowiednim kątem.

Wieczorem spróbuję pójść do całodobowego laboratorium na betę, ale boje się, że za mocno się nakręcam. To jest naprawdę słaby cień, a nie kreska, a jestem już tyle czasu po owulacji... Ale to już 8 miesięcy starań, tak bardzo jestem zestresowana od rana. A cały czas też boli mnie brzuch i co pół godziny biegam do toalety zobaczyć czy coś się nie zaczęło...
Po 3 minutach to wynik odczytałaś prawidłowo. Możliwe że się udało ale to potwierdzi beta hcg z krwi. Ja mieszkając w Pl czy teraz w DE nigdy nie miałam kresek fabrycznych na testach więc jeśli coś widzisz to coś się dzieje. Trzymam mocno kciuki za pozytywna betę.
 
Hej nie odzywałem się długo bo byłam na wyjeździe i nie miałam Internetu . Byłam w sobotę u lekarza u którego już zostaje , dzidzia urosła do 1,3 cm i serduszko bilo już 146 razy na minutę . Lekarz powiedział że narazie w ygalda wsyztsko dobrze Ale muszę odtawiac lek i trochę się boję powiedział żebym przyszła za 3 tygodnie że względu na ten lek żeby zobaczyć czy wszytsko .
Jeeej, bardzo się cieszę ❤️ Twoja historia jest niesamowita 🥰🥰🥰
 
Hej dziewczyny. Mam problem od kilku dni nie czuje żadnych objawów ciąży , piersi przestaly bolec, wszytsko minęło . Kilka dni temu dowiedziałam się że kariotyp męża jest nieprawidłowy ;( nie wiem jescze co o jak dopiero za tydzień będę wiedziała . Chciałbym zrobić usg Ale dzisiaj już nigdzie mnie nie przyjmą. Strasznie się martwię chce mi się płakać
 
Pytanko...
Czy Wy tez ok 10dc czułyście takie uciążliwe uczucie/ból w pachwinie? Raz z jednej, raz z drugiej.. No momentami to chodzić mam trudność... Jest to mega dziwny, nieprzyjemny ból i dodatkowo ból w dole pleców. Planowo do @ jeszcze jakieś 10dni bo owu była w 11dc
Ja 12 dpo miałam i to była oznaka ciąży + silne bóle i skurcze w macicy.
 
Hej dziewczyny. Mam problem od kilku dni nie czuje żadnych objawów ciąży , piersi przestaly bolec, wszytsko minęło . Kilka dni temu dowiedziałam się że kariotyp męża jest nieprawidłowy ;( nie wiem jescze co o jak dopiero za tydzień będę wiedziała . Chciałbym zrobić usg Ale dzisiaj już nigdzie mnie nie przyjmą. Strasznie się martwię chce mi się płakać
Powiem tak: ja nie miałam żadnych objawów ciąży, czasem jakieś się pojawiały np. kłucie w piersiach a potem to znikało, więc to nie musi o niczym świadczyć. Z drugiej strony mówi się, że zaniknięcie objawów ciążowych to powód do pilnej wizyty u lekarza. Może idź na IP skoro się martwisz? Masz już potwierdzoną ciążę, więc powinni Cię przyjąć. Już chyba dość stresów miałaś żeby teraz tak stresować się do kolejnej wizyty.
 
reklama
Powiem tak: ja nie miałam żadnych objawów ciąży, czasem jakieś się pojawiały np. kłucie w piersiach a potem to znikało, więc to nie musi o niczym świadczyć. Z drugiej strony mówi się, że zaniknięcie objawów ciążowych to powód do pilnej wizyty u lekarza. Może idź na IP skoro się martwisz? Masz już potwierdzoną ciążę, więc powinni Cię przyjąć. Już chyba dość stresów miałaś żeby teraz tak stresować się do kolejnej wizyty.
Chciałabym pojechać na izbę tylko bardzo się boję tego co usłyszę. A 3 tygodni do kolejnej wizyty nie wytrzymam . Pojadę dziś tylko nie wiem co mam powiedzieć żeby mnie zbadali ? Że ustały objawy że się niepokoje ? Czy coś nawymyslac ?
 
Do góry