reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

U mnie dobrze, mam potworne bóle krzyża przerażona pojechałam sprawdzić czy wszytsko dobrze Ale dziecko żyje , powiedział że może macica się rozciąga A że jestem drobna to mogę tak odczuwać . Mam jedno duże zmartwienie. Okazało się że kariotyp męża jest nieprawidłowy i czekamy do 10 na konsultacje z genetykiem . Boję się trochę . Zobaczymy jak narazie Nie wiem co tam wyszło Ale coś wymaga konsultacji . No i brzuch też mnie pobolewa czasami troszkę Ale staram się nie panikowac
 
reklama
Powiem wam dziewczyny tylko jedno czasem jak nie wychodzi, albo są porinienia nieuzasadnione nie ma co czekać tylko warto poprosić o skierowanie do poradni genetycznej i sprawdzić kariotyp. Ja bym w życiu nie powiedziała że z tym może być coś nie tak . Ale sprawdziłam już wszytsko i w sumie zostało tylko to . Rok czasu szukałam przyczyny .
 
Nie wiem co tam jest nie tak dowiemy się 10 .08 .
Kobieta z którą rozmawiałam przez telefon powiedziała że nic strasznego i że jest tylko jakąś informacją dodatkowa Ale co to nie wiem .
 
Powiem wam dziewczyny tylko jedno czasem jak nie wychodzi, albo są porinienia nieuzasadnione nie ma co czekać tylko warto poprosić o skierowanie do poradni genetycznej i sprawdzić kariotyp. Ja bym w życiu nie powiedziała że z tym może być coś nie tak . Ale sprawdziłam już wszytsko i w sumie zostało tylko to . Rok czasu szukałam przyczyny .
Ze złym kariotypem nadal jest szansa na zdrowa ciążę, pamiętam o tobie i trzymam kciuki!!! [emoji120][emoji120][emoji120]
 
Lucky widzę ze u was znów problemy :( Trzymam kciuki.
Dziewczyny wracam z pytaniem - miewacie tak czasem ze po owulacji kilka dni macie taki „mleczny gesty śluz? W sumie to nie ślub ale widzę na bieliZnie biały gesty nalot. Ja raczej po owu mam suszę, a może to normalne?
 
Lucky widzę ze u was znów problemy :( Trzymam kciuki.
Dziewczyny wracam z pytaniem - miewacie tak czasem ze po owulacji kilka dni macie taki „mleczny gesty śluz? W sumie to nie ślub ale widzę na bieliZnie biały gesty nalot. Ja raczej po owu mam suszę, a może to normalne?
Tak może być. Normalnie po owu powinien być taki śluz. U mnie zwiększona ilość śluzu była zwiastunem ciąży, ale też nadchodzącej infekcji. Ale to może być również zjawisko fizjologiczne. Jeśli boli/piecze to infekcja, jeśli okres się spóźnia test, a tak to żyć z tym [emoji16][emoji16][emoji16]
 
reklama
Tak może być. Normalnie po owu powinien być taki śluz. U mnie zwiększona ilość śluzu była zwiastunem ciąży, ale też nadchodzącej infekcji. Ale to może być również zjawisko fizjologiczne. Jeśli boli/piecze to infekcja, jeśli okres się spóźnia test, a tak to żyć z tym [emoji16][emoji16][emoji16]
Ok. Ja tak nigdy nie miałam. Domokresu dużo czasu. No nic może kolejna nowość dla mnie. Ja w zyciu nie miałam zapalenia wiec myśle ze to nie to :)
 
Do góry