reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Cześć dziewczyny. Wątpię że mnie pamiętacie, ale ja praktycznie każda z Was tak. Dopiero dziś odkryłam ten wątek i mega się ucieszyłam widząc tyle znajomych nicków :) takze chyba sobie z Wami tu przycupne ;d
Jest tu tak spokojnie i miło :) ja też z prywatnego wątku ogórkowych staraczek, ale tam już same mamuski albo dziewczyny w ciąży co mnie oczywiście bardzo cieszy ale wiadomo, tematy już odbiegają zabardzo :)
Ja Cię pamietam. Co u ciebie?
 
reklama
Miło 😍 no więc sytuacja stabilna czyli bez zmian:d To już prawie dwa lata starań. Efektów brak. W przyszłym tygodniu spróbuję się umówić na drożnośc jajowodów. Reszta badań w normie, u mnie i u męża. Także no..
Ale wiara mnie nie opuszcza. Będzie co ma być :)
Dla przypomnienia mam 32 lata. Staramy sie o pierwszego Bąbelka.
Trzymam kciuki za nas wszystkie! ❤️
Wlasnie się cofnelam i doczytałam :D
Przykro mi :) ja tak jak biegnę już do 32. Staram się półtora roku. Lipa totalna. Jedyne co, to po ciężkiej trudach zrobiłam w końcu drożność :D
 
Do góry