reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dzięki dziewczyny a jaka witamine D polecacie?
Wasi mężowie też cos biorą? Mój na wszystkie badania chętnie pójdzie ale żeby zjeść tabletkę to jak z małym dzieckiem [emoji2356]
 
reklama
Dzięki dziewczyny a jaka witamine D polecacie?
Wasi mężowie też cos biorą? Mój na wszystkie badania chętnie pójdzie ale żeby zjeść tabletkę to jak z małym dzieckiem [emoji2356]
U mnie ta Wit D potwierdzona badaniem z krwi podniosła poziom
 

Załączniki

  • 20200909_125604.jpg
    20200909_125604.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 48
Dzięki dziewczyny a jaka witamine D polecacie?
Wasi mężowie też cos biorą? Mój na wszystkie badania chętnie pójdzie ale żeby zjeść tabletkę to jak z małym dzieckiem [emoji2356]
Ja biorę tran, w którym jest już wit D3, o taki jak na zdjęciu Screenshot_20200909_130828.jpg
Mój mąż, bierze FertilMan ale dopiero co zaczął więc nie wiem czy działa czy nie 😉
 
Ja biore Wit d z k w kapsulkach z olejem lnianym (w olejach się przyswaja lepiej) z d-vitum 2000j.

U mnie 3dc i postanowiłam sobie, że nie będę robić testów owu, bo wpędzają mnie tylko w stres i tylko bez sensu się zastanawiam czy jest owu czy nie ma.
Ok.owulacji w 18dc idę tylko do gina na monitoring i mam nadzieję, że da mi duphaston, bo wydaje mi się, że pęcherzyki mi nie pękają.
Dupka nie bierze się na pękanie, dupek to progesteron sztuczny na problem z niskim jego poziomem po owu, krótką faza lutealną lub plamieniami przed okresem, ginek przepisuje go też aby unormowac długość cyklu i ustabilizować.
Jesli potwierdza ci niepekajace pęcherzyki, to ew możesz distac ovitrelle lub pregnyl (gonadotropiny) 😉
 
reklama
Do góry