reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Siostra mi mówi, że 5-6 dni przed @ to za może być za wcześnie na pozytywny wynik bety. Myślicie, że jest jeszcze szansa, że jednak jestem w ciąży? Czy to tylko próba pocieszenia?
Jestem trochę rozkojarzona. Bo badam się od kilku dobrych miesięcy i wiem, ze w tym miesiącu jest inaczej niz zawsze. I do tego ten okropny narastający ból jajników. Ale z drugiej strony beta chyba daje jasno do zrozumienia, że nic z tego?

Moim zdaniem to zdecydowanie za wcześnie. Wiesz kiedy miałaś owulacje? Ile po niej jesteś? A jeśli tak to jeszcze kwestia zagnieżdżenia tego nie przewidzimy.
Zresztą najlepiej najpierw test zrobić z reguły są wiarygodne i potem betę i to najlepiej jak najbliżej terminu @.
 
reklama
Moim zdaniem to zdecydowanie za wcześnie. Wiesz kiedy miałaś owulacje? Ile po niej jesteś? A jeśli tak to jeszcze kwestia zagnieżdżenia tego nie przewidzimy.
Zresztą najlepiej najpierw test zrobić z reguły są wiarygodne i potem betę i to najlepiej jak najbliżej terminu @.
A czy któraś z Was czytała tuna forum lub sama tak miała, że beta wyszła negatywna a za kilka dni okazało się, że jednak ciąża jest? 🤞
 
Dziewczyny ale ze mnie głupek .. Jeśli kreski są wyraźniejsze to znaczy że beta rośnie i mogę liczyć że będzie dobrze ? Jestem poschizowana jutrzejsza powtórka bety . W styczniu byla mega załamka
IMG_20200909_185438.jpeg
 
reklama
Do góry