reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Św Rita od spraw trudnych i beznadzienych.. Modliłam się również do niej co prawda krótko bo odmówiłam nowenne Pompejanska do Matki Bożej.. Polecam z całego serca ta modlitwę, została wysłuchana ❤️nie była tow intencji zajścia w ciążę, w innej sprawie ale myślę że znów zacznę odmawiać.
Moja przyjaciółka modliła się nowenna pompejańska i miała ten pasek od Dominikanów. Miała problem z pierwszą ciaza- w sensie długo nie mogła zajść. A teraz się okazuje, że ja mam jeszcze większe kłopoty niż ona, ale jakoś się nie mogę za tą pompejańska zabrać. Za to ostatnio czytałam sobie wszystkie modlitwy do wszystkich patronów plodnosci- św. Rita, św. Anna i podobno też nasz papież jest patronem jako patron rodziny.
 
Moja przyjaciółka modliła się nowenna pompejańska i miała ten pasek od Dominikanów. Miała problem z pierwszą ciaza- w sensie długo nie mogła zajść. A teraz się okazuje, że ja mam jeszcze większe kłopoty niż ona, ale jakoś się nie mogę za tą pompejańska zabrać. Za to ostatnio czytałam sobie wszystkie modlitwy do wszystkich patronów plodnosci- św. Rita, św. Anna i podobno też nasz papież jest patronem jako patron rodziny.
Wiem ze moja mama odmawiała nowennę za moją ciążę ale póki co bezskutecznie, tasiemkę św Dominika też mam :)
 
Hej bylam ale byl inny lekarz (moj ma kwarantanne potem urlop) zbadal pow mi ze przy kp tak moze byc ze @ bd lub nie albo raz tak raz nie. Bobabska nie bd z tego cyklu @ ma byc do 2 tyg wedlug usg... nie wie czy cykl byl owulacyjny sle nic mi nie przepisze bo jestem kp i on nie daje w tesy nawet luteiny"na zapas" takze czekam na @ i chyba lekko odpuszczam bo powiedzial ze szanse na dziecko sa ale bardzo male prolaktyna u mnie jednak rzadzi puki co w hormonach wiec jak bd to bedzie [emoji6] za to sexuuu moge ile chce [emoji23][emoji23] bo bez zabezpieczenia na luzie [emoji23] a co sie dzialo? Komu gratulowac? Mam male chorobsko w domu i rzadko tu wpadam...
chwilowo zaglądam z doskoku i nie widzę wszystkiego, ale zdaje się, ze jednej dziewczynie pokazała się porządna kreska na teście ciążowym, już taka konkretna (piękna jest, marze o takiej 😄) - niestety nie pamietam nicku ☹️ przepraszam Cię owa dziewczyno!

Poza tym dużo smutku mam wrażenie. Ale to może tylko takie wrażenie, bo nie jestem na bieżąco 😋 ja za to miałam dobra wizytę u gina dziś, owulacja za ok 2 dni, teraz się modlę żeby mój narzeczony jutro i pojutrze mógł działać 😁 bo jak nie to dołączę to tych smutnych na następny cykl 🤨🙈
 
chwilowo zaglądam z doskoku i nie widzę wszystkiego, ale zdaje się, ze jednej dziewczynie pokazała się porządna kreska na teście ciążowym, już taka konkretna (piękna jest, marze o takiej [emoji1]) - niestety nie pamietam nicku [emoji3525] przepraszam Cię owa dziewczyno!

Poza tym dużo smutku mam wrażenie. Ale to może tylko takie wrażenie, bo nie jestem na bieżąco [emoji39] ja za to miałam dobra wizytę u gina dziś, owulacja za ok 2 dni, teraz się modlę żeby mój narzeczony jutro i pojutrze mógł działać [emoji16] bo jak nie to dołączę to tych smutnych na następny cykl [emoji2955][emoji85]

Na pewno będzie mógł! Czemu miałby nie móc?[emoji16]

Dziewczyny zwariuje, brzuch zaczyna boleć na @ chyba, na razie lekko ale pewnie zaraz się zacznie ;/ ciągnął którąś brzuch a mimo wszystko był "happy end"?

Myślałam że będzie cykl 32-33 dni ale jak już boli w 29dc to możliwe że jutro się przywitam w 1 dniu znowu ..[emoji2356]
 
Na pewno będzie mógł! Czemu miałby nie móc?[emoji16]

Dziewczyny zwariuje, brzuch zaczyna boleć na @ chyba, na razie lekko ale pewnie zaraz się zacznie ;/ ciągnął którąś brzuch a mimo wszystko był "happy end"?

Myślałam że będzie cykl 32-33 dni ale jak już boli w 29dc to możliwe że jutro się przywitam w 1 dniu znowu ..[emoji2356]
wczoraj dobrze się bawiliśmy i chyba przeholowaliśmy 😂 on wprawdzie chciał działać, ale wole dać mu dziś wolne z nadzieja ze jutro już będzie ok 😁 wykończę chłopa teraz i co będę miała na następne cykle jak ten nie wyjdzie? 🧐 🙈🙊
 
wczoraj dobrze się bawiliśmy i chyba przeholowaliśmy [emoji23] on wprawdzie chciał działać, ale wole dać mu dziś wolne z nadzieja ze jutro już będzie ok [emoji16] wykończę chłopa teraz i co będę miała na następne cykle jak ten nie wyjdzie? [emoji3166] [emoji85][emoji87]

Hahaha takiej odpowiedzi się nie spodziewałam [emoji23][emoji16] tak trzymać [emoji3590][emoji119]
Ja wychodzę z założenia że co drugi dzień w płodne jest ok bo ma szansę się chłopina zregenerować a owu nie umknie raczej.
 
Hahaha takiej odpowiedzi się nie spodziewałam [emoji23][emoji16] tak trzymać [emoji3590][emoji119]
Ja wychodzę z założenia że co drugi dzień w płodne jest ok bo ma szansę się chłopina zregenerować a owu nie umknie raczej.
jak tak patrzę to rzeczywiście idziemy w tym cyklu co 2 dzień, zupełnie nieświadomie 😁 tak nam tez zaleciła ginekolog, wiem, ze nie wszystkim dziewczynom się to sprawdza, ale podchodzimy do tego na spokojnie narazie (No poza wczorajszym maratonem 🙊😁). Chciałabym tylko nie spalić tego cyklu przed sama owulka 😂

Dobra, nie ma seksów to idę obejrzeć jakiś film i spać 😁 czekam dziewczyny testujące na zdjęcia dwóch kresek!
 
Wiem ze moja mama odmawiała nowennę za moją ciążę ale póki co bezskutecznie, tasiemkę św Dominika też mam :)
A no właśnie tasiemka św Dominika. Też ją mam, bo w sumie to ja ją dostałam od teściowej i dałam tej koleżance, jak miała problem. A jak zaczynaliśmy się starać to do mnie wróciła.
A już zmieniając temat to strasznie słabo się dziś czuję. Niedobrze mi bardzo, bardzo, bardzo i boli mnie głowa, boje się migreny, bo muszę być na chodzie min. do końca tyg a nawet dłużej. Nie wiem, czy to nie skutek uboczny tej provery, nie łyknęłam teraz, bo tak mi niedobrze, że nie jestem w stanie nic przełknąć. A może to antybiotyk mnie wykancza- biorę doxycyline, bo z histeroskopii wyszło mi jeszcze, że mam przewlekly stan zapalny. No i leci już drugi antybiotyk. Myślicie, że doktor może mi przepisać coś na migreny? Bo jak myślę, że mam dzwonić do rodzinnej i mi będą łaskę robić, że oddzwonią to aż mi się nie chce.
 
reklama
Do góry