reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Załączniki

  • 1599687286524955533689615397880.jpg
    1599687286524955533689615397880.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 36
reklama
26 dc. Jeszcze 5 dni do @. Ale wyszło <0.2 więc wątpię, że jeszcze coś z tego będzie
Tylko zastanawia mnie ten ból jajników i szyjka inna niż zawsze 🤷‍♀️
Ja miałam 8 dni do okresu betę <0,5 niestety w ciąży nie byłam, zrobiłam raz betę podczas robienia progesteronu, bo chciałam zobaczyć jak to jest🤣🤦‍♀️
Dziewczyny tutaj szybko ostudziły mnie ze ciąży niema. Musisz czekać do @ albo przyjdzie, albo nie
 
Dziewczyny to jest rezerwa. Rodzimy się z pewna rezerwa i przez owu jajeczek jest mniej. W skutek czego ta rezerwa się zmniejsza z wiekiem. Jeśli teraz macie duża to tylko możecie się cieszyć.
Dlatego pytałam, bo tak podejrzewałam, a wujek Google różnie gada🤣 czyli wiem, że u mnie to nie problem sam w sobie aby zajść w ciążę bo już dwoje dzieci mam
 
Ja robiłam już cały pakiet Tarczycowy, cały pakiet hormonalny, wszystko super, dodatkowo amh, szkoda mi było kasy na to amh ale nie żałuję bo akurat u mnie ten wynik wyszedł zly
Ja jeszcze nie robiłam lh i fsh, w sumie tego amh Tez nie czeka mnie histeroskopia więc chyba poczekam ten miesiąc [emoji848]
 
Ja jeszcze nie robiłam lh i fsh, w sumie tego amh Tez nie czeka mnie histeroskopia więc chyba poczekam ten miesiąc [emoji848]
Też bym poczekała, może coś wykryje lekarz, a może da Ci skierowanie na badania? U mnie dostanie się do lekarzy to ciężka sprawa, więc porobiłam sobie sama te badania, ale jeśli bym miała okazję na skierowanie to bym parę stówek oszczędziła
 
I coś można zrobić z tym AMH? Czy tylko pogodzić się że złym wynikiem i liczyć, że mimo wszystko się uda?
@Valezi napisała, że to chodzi o tą rezerwę z którą się rodzimy, czyli u mnie już od początku musiało być podwyższone, więc można zajść w ciążę i urodzić, bo ja mam dwoje dzieci, nigdy żadnych poronień za sobą, tylko teraz problem z zajściem. 21.09 idę do gina to się dowiem co on na to, bo dla mnie to nowy temat nie bardzo się orientuję w temacie a w Googlach to różne rzeczy można wyczytac
 
@Valezi napisała, że to chodzi o tą rezerwę z którą się rodzimy, czyli u mnie już od początku musiało być podwyższone, więc można zajść w ciążę i urodzić, bo ja mam dwoje dzieci, nigdy żadnych poronień za sobą, tylko teraz problem z zajściem. 21.09 idę do gina to się dowiem co on na to, bo dla mnie to nowy temat nie bardzo się orientuję w temacie a w Googlach to różne rzeczy można wyczytac
Tak, czytałam. Będę robić to badanie i inne w przyszłym tygodniu. Mam 1 dziecko i żadnych innych ciąż i poronień na koncie, ale lekarz od razu mi powiedział, że lepiej zrobić te wszystkie hormony, żeby zobaczyć, jak funkcjonuje układ rozrodczy, skoro po 10 latach zdecydowałam się na drugie. W tym czasie wiele mogło się zmienić. Mam już 36 lat. No i jednak zdarzało mi się wspolzyc w dni płodne, a ciąży nie ma. Zobaczymy.
 
reklama
Tak, czytałam. Będę robić to badanie i inne w przyszłym tygodniu. Mam 1 dziecko i żadnych innych ciąż i poronień na koncie, ale lekarz od razu mi powiedział, że lepiej zrobić te wszystkie hormony, żeby zobaczyć, jak funkcjonuje układ rozrodczy, skoro po 10 latach zdecydowałam się na drugie. W tym czasie wiele mogło się zmienić. Mam już 36 lat. No i jednak zdarzało mi się wspolzyc w dni płodne, a ciąży nie ma. Zobaczymy.
Ja od kilku cykli w płodne celujemy i codziennie i co dwa dni i co trzy dni🤷‍♀️ ja mam 31 lat a młodszy syn 8 skończy w listopadzie, więc troche tez juz czasu minęło, wyczytałam też że problemem z zajściem można mieć przez cc, choć moja bratowa to akurat nie ma problemu, w sumie 6 dzieci, troje ostatnich przez cc, ale żadne nie planowane i chyba jednak w tym tkwi problem, bo mój pierworodny urodził się miesiąc po mojej 18,a drugi miał się urodzić pół roku później, bo chciałam odczekać po odstawieniu tabletek anty i jeden seks i już ciaza🤦‍♀️😜
 
Do góry