reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Opuścić forum? Buhhahahaaaa
I myślisz , że chciałam tym wywołać burzę? [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Zabawna jesteś ;-) Po prostu wyraziłam swoje zdanie, chyba mi wolno?
Pewnie, że wolno, ale kulturalnie, nie urazajac innych osób. @Carry88 również wyraziła swoje zdanie, inne niż koleżanek madlacych się. Ale nikogo nie uraziła.
Peace [emoji3577]
 
A może po prostu nie pisz? Nie wszyscy są tutaj wierzący..
Odwracając sytuacje: nie wszyscy są tutaj niewierzący, wiec może niewierzący nie będą się udzielać? No dajmy spokój. Nie sadze by to forum było miejscem, gdzie mniejszość lub większość ma zakaz wyrażania swojej opinii.
 
Tobie wolno wyrazić opinie A innym kobietom nie ???? A kim Ty jesteś [emoji2356] Twoje zdanie ponad wszystkie inne... to jest niestety śmieszne i bardzo, bardzo żałosne. Masz problemy z tolerancją, tylko Ci współczuć..
Opuścić forum? Buhhahahaaaa
I myślisz , że chciałam tym wywołać burzę? [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Zabawna jesteś ;-) Po prostu wyraziłam swoje zdanie, chyba mi wolno?
 
Były mamy które widziały to razem że mną czyli cień cienia" mamy dobre oko" kochane dziś wypada mi dzień @ moje przeczucia się spradziły. Teraz tylko czekać aż kreseczka będzie taka sama jak testowa ale i tak jest dobrze jak po dwóch dniach tak ładnie widać na zdjęciu....Jestem mega szczęśliwa, megaaa !!!. Termin majowi dokładnie 19 maj.
Czułam Cię kruszynko 5 dpo 3 ukłucia w brzuszku uczucie takie jak byś chwyciła i nie chciała puścić i dobrze [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji7][emoji7][emoji7] wtedy wiedziałam że to to

Ale super, gratulacje [emoji3590]
 
A może po prostu nie pisz? Nie wszyscy są tutaj wierzący..
Ale przepraszam, czy Ty teraz wypraszasz mnie z forum? Ty wogole czytasz kto jakie posty pisze? Napisałam tylko, że jak nie możesz czytać to nie czytaj i nic więcej, niewiem dlaczego ciągle ci coś nie pasuje, może jakbyś tak jadem wszędzie nie sypała to by się w końcu udało. Pytasz o radę, ale jak ona jest inna z twoja już obrana teoria to źle, dziewczyny nie mają racji, piszą o wierze, źle bo to bajki. Możesz pisać co chcesz, to jest ostatni mój post do ciebie, bo nie ma sensu z tobą w jakiekolwiek tematy wchodzić. Nie jesteś pępkiem świata, wszystkie są tu śmieszne i zabawne wg ciebie, wystarczy twoje posty poczytać ciągle coś Ci nie pasuje. Wiesz co ja bym takiej matki nie chciała, jak w życiu też jesteś na nie i każdego krytykujesz, choć trochę tolerancji albo przynajmniej olewki i życie staje się łatwiejsze.
 
Były mamy które widziały to razem że mną czyli cień cienia" mamy dobre oko" kochane dziś wypada mi dzień @ moje przeczucia się spradziły. Teraz tylko czekać aż kreseczka będzie taka sama jak testowa ale i tak jest dobrze jak po dwóch dniach tak ładnie widać na zdjęciu....Jestem mega szczęśliwa, megaaa !!!. Termin majowi dokładnie 19 maj.
Czułam Cię kruszynko 5 dpo 3 ukłucia w brzuszku uczucie takie jak byś chwyciła i nie chciała puścić i dobrze ❤❤❤❤❤😍😍😍 wtedy wiedziałam że to to
Mówiłam od razu, że ja cieni cienia nie widzę, a u Ciebie widziałam kreseczek, gratulacje❤️. Przypomnij ile się staracie, które dzieciątko?
 
Dziewczyny nie kłóćmy się [emoji16]nawet jeśli Boga nie ma to modlitwy, wiara, nadzieja i pozytywne nastawienie działają trochę jak afirmacje, pomagają znieść problemy i dobrze nastroić się psychicznie.. stan psychiczny ma duże przełożenie na stan zdrowia i to jak odbieramy to co nas spotyka.. ja nie jestem zbyt mocno wierząca ale myślę, że jeśli komuś dana modlitwa pomaga i chce się tym podzielić to czemu nie, po to jest forum żeby się wygadać [emoji3526]bądźmy tolerancyjni.
 
reklama
Były mamy które widziały to razem że mną czyli cień cienia" mamy dobre oko" kochane dziś wypada mi dzień @ moje przeczucia się spradziły. Teraz tylko czekać aż kreseczka będzie taka sama jak testowa ale i tak jest dobrze jak po dwóch dniach tak ładnie widać na zdjęciu....Jestem mega szczęśliwa, megaaa !!!. Termin majowi dokładnie 19 maj.
Czułam Cię kruszynko 5 dpo 3 ukłucia w brzuszku uczucie takie jak byś chwyciła i nie chciała puścić i dobrze ❤❤❤❤❤😍😍😍 wtedy wiedziałam że to to
Gratulacje 🤩💖
 
Do góry