reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Gratulacje!
Witam się w ten piękny sobotni poranek :)
Aż mi się gorąco zrobiło :)
Myślałam że nie będę z tych co patrzy na cienie na teście. Ale widzę go na swoim, mój M też widzi i to bez przeglądania się:) stwierdził że po tylu razach musiało się udać :) Ale ja jeszcze poczekam z nastawianiem się do poniedziałku na mocniejsza kreske jeśli ma być:) jak zwykle zdjęcie nie oddaje tego co rzeczywistość:)
 
reklama
Witam się w ten piękny sobotni poranek :)
Aż mi się gorąco zrobiło :)
Myślałam że nie będę z tych co patrzy na cienie na teście. Ale widzę go na swoim, mój M też widzi i to bez przeglądania się:) stwierdził że po tylu razach musiało się udać :) Ale ja jeszcze poczekam z nastawianiem się do poniedziałku na mocniejsza kreske jeśli ma być:) jak zwykle zdjęcie nie oddaje tego co rzeczywistość:)
Ja również widze kreseczke :)
 
Słuchajcie, do gina napisze dopiero w poniedziałek jak powtórzę test.
Ale od pozytywnego testu kazał mi brać dupka , acard i clexane. Myślicie że mogę poczekać do poniedziałku czy brać od dzisiaj ?
 
Witam się w ten piękny sobotni poranek :)
Aż mi się gorąco zrobiło :)
Myślałam że nie będę z tych co patrzy na cienie na teście. Ale widzę go na swoim, mój M też widzi i to bez przeglądania się:) stwierdził że po tylu razach musiało się udać :) Ale ja jeszcze poczekam z nastawianiem się do poniedziałku na mocniejsza kreske jeśli ma być:) jak zwykle zdjęcie nie oddaje tego co rzeczywistość:)
Widac,coś przebija ! Super [emoji3059][emoji3059].ile jesteś po owu? Polecam Ci Nordtest .
 
Cześć Dziewczyny, czytam Was od jakiegoś czasu. Witam się z Wami, mam 33 lata, mąż 2 lata młodszy, staramy się pół roku, niby zdrowi, ale jednak sie nie udaje do tej pory 😔 tarczyca uregulowana, cykle po odstawieniu tabletek regularne, 27-29 dni, testy owu wychodzą pozytywne koło 16-17dc.
To co mnie niepokoiło to, że przed każdą @ po odstawieniu tabsow miałam plamienia przez 3 dni przed. Z tego powodu moja ginekolog w tym cyklu chciała sprawdzić, czy wszystko ok, tuż przed teoretyczna owy byłam na usg, niestety wygląda na to, że cykl bezowulacyjny się trafił.
Z kolei lekarz robiący usg stwierdził, że zamiast mnie męczyć badaniami, to powinniśmy najpierw zbadać nasienie męża... Mieliśmy to w planach na nowy rok, ale przyspieszyliśmy i we wtorek idzie na badanie.
Przepraszam, że taki długi post na pierwszy raz 🙈 ogólnie przeżywam dość mocno, mam swoje lata, staramy się o pierwsze dziecko, w najbliższej rodzinie miałam bardzo przykre doświadczenia związane z utraconymi ciazami/komplikacjami podczas porodu, więc niestety mimo woli mam różne scenariusze w głowie.
Trzymam kciuki za wszystkie Staraczki ☺️
Trzymamy kciuki. Super decyzja o badaniu nasienia męża.
Jak mi to lekarka pwiedziala u kobiety wywołać owulacje to nie problem a poprawić wyniki nasienia to juz bardziej długotrwały proces. Po 4 nieudanych cyklach robiłyśmy badania nasienia a ja zrobiłam drożność.
Powodzenia ☺️
 
reklama
Do góry