reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Jestem 2 miesiące po zabiegu czekam na okres i wizytę u lekarza, z wyników wyszły mi tylko mutacje więc witaminy i acard. Za miesiąc myślę, że będziemy próbować i zobaczymy.

@młoda1994 ja nie miałam szansy się wyklucic chodzę do gina prywatnie, skierowań nie chcą wystawiać i wprost mi powiedział, że po 1 razie nie wystawi.
Zamiast wspomagać ludzi to robią pod górkę.
 
reklama
Moze jeszcze za wcześnie. Dopóki nie ma okresu jest nadzieja! Trzymam kciuki nadal :)
Kochana właśnie czytałam o tym, że może być za szybko. Najlepiej poczekać od terminu spodziewanej @ kilka dni. Dziękuję za wsparcie 😍🤗 mam nadzieję że to jednak będzie ciąża bo jeżeli nie, a ja nadal @ nie będę miała to znaczy, że mam jakieś poważniejsze problemy ze zdrowiem 🤦
Dziwnie to wszystko dla mnie jest.... Tym bardziej, że nigdy nie miałam problemów z @. Ale nie ma co się nastawiać. Czas pokaże hehe :)
 
Cudownie mam nadzieję, ze i u mnie to kucie i przeczucie wrozy cos dobrego
A tak wogole w ostatniej poronionej ciąży od poczatku wiedzialam ze coz jest nie tak i mowilam ze to będzie cud jak donosze ta ciaze to krzyczeli na mnie w domu a wiedziałam ze bedzie nie tak, nawet na sile probowalam sie cieszyć mowic ze sobie wmawiam ale mialam rację, teraz czuje ze bedzie wszystko dobrze jak zajde w ciążę ❤
Nadejdzie taki dzień że zapomnisz o tym wszystkim i będziesz tulić maleństwo w ramionach😊Po tych wszystkich waszych przejściach jesteście tylko mocniejsze😊
 
Kochana właśnie czytałam o tym, że może być za szybko. Najlepiej poczekać od terminu spodziewanej @ kilka dni. Dziękuję za wsparcie 😍🤗 mam nadzieję że to jednak będzie ciąża bo jeżeli nie, a ja nadal @ nie będę miała to znaczy, że mam jakieś poważniejsze problemy ze zdrowiem 🤦
Dziwnie to wszystko dla mnie jest.... Tym bardziej, że nigdy nie miałam problemów z @. Ale nie ma co się nastawiać. Czas pokaże hehe :)
Spokojnie :) zajmij myśli czyms przyjemnym i czekaj :) tym bardziej jak masz regularne miesiaczki :) wpadnij w wir obowiązków i powtorz test za 2-3 dni :) jestem dobrej myśli !:)
 
Spokojnie :) zajmij myśli czyms przyjemnym i czekaj :) tym bardziej jak masz regularne miesiaczki :) wpadnij w wir obowiązków i powtorz test za 2-3 dni :) jestem dobrej myśli !:)
Dziękuję bardzo 🤩.
No staram się tym jakoś nie przejmować. Nawet jak o tym myślę to tak na luzie. Bo stres nie jest mi potrzebny. Teraz mam urlop, a szkoda bo w pracy zajęłabym się praca :) ale już na najbliższe dni sobie coś zaplanuje.
Nigdy nie miałam nieregularnych cyklów. No może -/+ 2 dni maksymalnie. Ale to jest wszystko w normie 🤔☺️
 
Cudownie mam nadzieję, ze i u mnie to kucie i przeczucie wrozy cos dobrego
A tak wogole w ostatniej poronionej ciąży od poczatku wiedzialam ze coz jest nie tak i mowilam ze to będzie cud jak donosze ta ciaze to krzyczeli na mnie w domu a wiedziałam ze bedzie nie tak, nawet na sile probowalam sie cieszyć mowic ze sobie wmawiam ale mialam rację, teraz czuje ze bedzie wszystko dobrze jak zajde w ciążę ❤️

Ja miałam to samo takie dziwne przeczucie. Cieszyłam się bardzo i nigdy bym się nie spodziewała, że takie coś usłyszę na wizycie, ale gdzieś tak wewnętrznie czułam, często sprawdzałam czy nie plamie, tak mi się wbilo do głowy i piersi tak mocno nie bolały taka powiedzialabym kobieca intuicja. Jak już wiedziałam, że ciąża jest mlodsza to się potwierdziło i po tygodniu niestety się potwierdziło na 100%
Strach pomyśleć co w kolejnej ciazy co tydzień na usg będę chyba chodzić 🙈🙉🤦‍♀️
 
Ja miałam to samo takie dziwne przeczucie. Cieszyłam się bardzo i nigdy bym się nie spodziewała, że takie coś usłyszę na wizycie, ale gdzieś tak wewnętrznie czułam, często sprawdzałam czy nie plamie, tak mi się wbilo do głowy i piersi tak mocno nie bolały taka powiedzialabym kobieca intuicja. Jak już wiedziałam, że ciąża jest mlodsza to się potwierdziło i po tygodniu niestety się potwierdziło na 100%
Strach pomyśleć co w kolejnej ciazy co tydzień na usg będę chyba chodzić 🙈🙉🤦‍♀️
Strach ma wielkie oczy. Ale ciąża ciąży nie równa. A może właśnie akurat teraz będzie ok, lżej :)
 
reklama
To moje wyniki, co sądzicie?
 

Załączniki

  • Screenshot_20200715_193405.jpg
    Screenshot_20200715_193405.jpg
    271,4 KB · Wyświetleń: 76
Do góry