reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Kochana który masz dzień cyklu? Trzymam kciuki za ciebie!
Ja dzisiaj 35 i zgadnijcie kto również NADAL nie ma @??
.
.
.
No ja [emoji1787].
Zrobiłam już przez ten czas 2 testy i VIZIR absolutnie bielsze nie będzie..
U mnie 33dc. Moje testy tez wychodzą bialutkie 🤷‍♀️
Jeszcze 4h i będę wiedziała na czym stoję 😬🤞
 
Czekamy czekamy :) u mnie też 22 . Piersi po cichu od 3 dni bolą ,ale dopiero wczoraj uzalam że teraz to już naprawdę bolą . Szczególnie jedna przy dotyku .... To ajjj... . Trzymam kciuki [emoji8][emoji8]
Mnie też delikatnie zaczęły od przedwczoraj, wczoraj za to mnie swędziały strasznie sutki [emoji85] a dziś raz czuję że bolą raz przestają i tak cały czas [emoji23] dodatkowo jak zawsze byłam niejadkiem tak co godzinę muszę coś zjeść bo chodzę i zglądam do lodówki [emoji23]
 
Mnie też delikatnie zaczęły od przedwczoraj, wczoraj za to mnie swędziały strasznie sutki [emoji85] a dziś raz czuję że bolą raz przestają i tak cały czas [emoji23] dodatkowo jak zawsze byłam niejadkiem tak co godzinę muszę coś zjeść bo chodzę i zglądam do lodówki [emoji23]
U mnie dzisiaj 23dc i nadal nic, żadnych objawów na okres, brak bólu w piersiach co jest ewenementem u mnie 😅 i ten okropny metaliczny posmak w ustach 🤢
 
reklama
Hej Wam :) Jestem tu nowa . Staram się o dzidziusia ponad rok . Nie jest u mnie łatwo niestety tak jak większość kobiet mam niedoczynność tarczycy i Hashimoto plus niedrożność lewego jajnika. W tym cyklu próbowaliśmy z M z testami owulacyjnymi. Ostatni okres miałam 20.08 a 29,30,31.08 byly starania. Pozytywny test owulacyjny wyszedł mi 31.08 . W sobotę 12.09 ( 24dc) zabolał mnie przez chwilę brzuch , trwało to jakieś 8 do 10 sekund, ale to był taki silny ból okresowy . W dodatku piersi w zeszłym tygodniu były takie miękkie a nie tak jak zawsze napięte przed okresem . Dopiero od tego tygodnia są takie jak przed miesiączką ale też nie jest to samo co zawsze bo nie bolą aż tak mocno , no i sutki trochę wrażliwe ,bolą jak zachacze . Dzisiaj w nocy się budziłam bo bolało mnie podbrzusze trochę jak na okres ale przestawał jak się obrocilam na drugi bok. Było tak że trzy razy. I teraz się tak zastanawiam czy może się udało . No i jak wkładam naczynia na górę do szafki czy robię coś cięższego to boli mnie trochę podbrzusze ale nie tak jak na okres . Okres mam mieć 18.09 czyli w ten piątek . Narazie nic nie czuję . Tylko czasami ten ból podobno-okresowy. Wiem , że mi nikt tu nie powie czy jestem w ciąży , nie oczekuje tego ,bo wiem że będę musiała zrobić test żeby się dowiedzieć. Ale chciałabym wiedzieć czy któraś z Was tak miała ??? Będę Wam bardzo wdzięczna za odpowiedzi 🙂
A dodam jeszcze że jajnik mnie trochę czasami kłuje z tego co była owulacja czyli prawego no i sucho mam, czasami tylko trochę białego jest. Ale nie wiem czy to reguła.
 
Ostatnia edycja:
Do góry