reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Zdrowej i spokojnej ciąży :) stres chyba to pakiet łączony z fasolką ;) być może to gdzieś przegapiłam i już pisałaś, ale w jakim jesteś wieku? Robiliście badania?
Maz 32, ja 27
PROLAKTYNA, tsh, różyczka igg różyczka m cos tam, toksoplazmoza igg i toksoplazmoza m cos tam i progesteron
Maz mial zbadac w tym miesiącu nasienie. Ale jak widać nie zdarzył 😂
 
A który to twój cs?? Daj mi nadzieję, że się też w końcu doczekam 😍 Właśnie podobno powinno się odpuścić, ja mam taki charakter, że nie mogę. Jak mi na czymś bardzo zależy to ciągle o tym myślę.
Ja chyba wiem kiedy doszło do poczęcia. Jak byłam z dziewczynami na mieście i wróciłam ululana jak hoho. To było 3 dni przed owu. 😂 Badz jeden dzień po owu. Bo sekow malo było.
Cykl staran no juz 16 miesięcy

Tazke wyluzowana na maxa byłam
 
Ja chyba wiem kiedy doszło do poczęcia. Jak byłam z dziewczynami na mieście i wróciłam ululana jak hoho. To było 3 dni przed owu. 😂 Badz jeden dzień po owu. Bo sekow malo było.
Cykl staran no juz 16 miesięcy

Tazke wyluzowana na maxa byłam
To tym bardziej gratulacje 😘😘😘😘niech dzidzia zdrowo rośnie!! To u mnie jeszcze jest nadzieja. Rozumiem, że mam się upić w dniu owu i jazda 🤣🤣
 
Ja też ;) I za zdrowie nas Staraczków też. Dla nas smutno, ale dla ciężarówek na wesoło :)
Wasze zdrowie dziewczyny!!!


Ps. Nawet jak już mam okres i testy są wyprane w visirze to ZAWSZE dalej myślę że a co jak jestem w ciąży i jestem jedną z tych kobiet które mają okres w ciąży?🤦 Oczywiście nie inaczej jest dzisiaj - siada mi na psychikę pomału 😜🙄🤐
Hahaha ja na pewno należę do takich osób 😁
 
reklama
Do góry