reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Pytanie do dziewczyn stosujących aromek. Lekarz zalecił brać od 2 dc. Plamien dostałam już wczoraj, ale się nie rozkręciło: skończyło się na brązowych plamieniach i bólu brzucha (co też ciekawe, wcześniej tak nie miałam). Prawdziwe krwawienie przeszło w nocy. Mam dzisiaj liczyć jako 1 dc czy wczoraj? Dodatkowo, jak bierzecie ten aromek, do jedzenia, na czczo? Nie widzę informacji w ulotce, tylko że raz dziennie
 
Pytanie do dziewczyn stosujących aromek. Lekarz zalecił brać od 2 dc. Plamien dostałam już wczoraj, ale się nie rozkręciło: skończyło się na brązowych plamieniach i bólu brzucha (co też ciekawe, wcześniej tak nie miałam). Prawdziwe krwawienie przeszło w nocy. Mam dzisiaj liczyć jako 1 dc czy wczoraj? Dodatkowo, jak bierzecie ten aromek, do jedzenia, na czczo? Nie widzę informacji w ulotce, tylko że raz dziennie
Co prawda aromka nie biorę ale co do liczenia cyklu wydaje mi się ze liczyć dzisiaj 1dc. 1dc to wtedy kiedy jest krew nie plamienia. Ale to tylko moja myśl. Może inne dziewczyny napisza swoją opinię.
 
Pytanie do dziewczyn stosujących aromek. Lekarz zalecił brać od 2 dc. Plamien dostałam już wczoraj, ale się nie rozkręciło: skończyło się na brązowych plamieniach i bólu brzucha (co też ciekawe, wcześniej tak nie miałam). Prawdziwe krwawienie przeszło w nocy. Mam dzisiaj liczyć jako 1 dc czy wczoraj? Dodatkowo, jak bierzecie ten aromek, do jedzenia, na czczo? Nie widzę informacji w ulotce, tylko że raz dziennie
Mój ginekolog mówił, że plamieniem nie można nazwać plamienie w terminie @to po prostu rozkręca się @
Plamienie nazywa się jeśli w środku cyklu wystąpi.
 
U mnie dzisiaj temperatura poszła jeszcze wyżej 36.63 także owu była 15dc tak jak test owu wskazał. Niestety mogę się opierać tylko na testach i temperaturach. Nie mam innego wyjścia.

Cieszę się że cykle wracają w końcu do normalności i będą w normalnej długości a nie 60 dniowe [emoji85]
 
reklama
Cześć dziewczynki.Jejku ale naprodukowałyście stron🤪 Gratuluję Wam dziewczyny 2 kreseczek😍 Ja dziś testuję bo to 32dc i nic..Mam mega wielkie cyce,bolące z żyłkami,zawroty głowy,wzdęcia i ten brzuch, który boli codziennie jak na @. I on mnie gubi, pewnie dziś dostanę..bo to chyba nie jest normalne że tak pobolewa raz słabo raz mocniej.i ucisk taki w podbrzuszu. Nie nastawiam się,pewnie pojade po test,wróce i się okaze że @🙄
 
Do góry