reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Cześć dziewczynki.Jejku ale naprodukowałyście stron🤪 Gratuluję Wam dziewczyny 2 kreseczek😍 Ja dziś testuję bo to 32dc i nic..Mam mega wielkie cyce,bolące z żyłkami,zawroty głowy,wzdęcia i ten brzuch, który boli codziennie jak na @. I on mnie gubi, pewnie dziś dostanę..bo to chyba nie jest normalne że tak pobolewa raz słabo raz mocniej.i ucisk taki w podbrzuszu. Nie nastawiam się,pewnie pojade po test,wróce i się okaze że @🙄
A może pozytywnie się zaskoczysz 😉
 
reklama
Czy jeśli w tym cyklu owu przyszła wcześniej (praktycznie 5 dni po @) to testowanie wcześniej też ma sens bo fasolka miała więcej czasu aby się zagnieździć (?) czy to co pisze jest logiczne? 🤔
 
Czy jeśli w tym cyklu owu przyszła wcześniej (praktycznie 5 dni po @) to testowanie wcześniej też ma sens bo fasolka miała więcej czasu aby się zagnieździć (?) czy to co pisze jest logiczne? 🤔
No wydaje mi się że tak a raczej na pewno. Gdyby nie było ciąży poprostu @ byłby wcześniej. Jeśli np owulacja nie była 14 dn cyklu a 10 to ja bym test robiła 24 DC zamiast 28
 
Dziewczyny które stosowały wiesiołka [emoji847] jest 23dc a ja cały czas dalej w środku mam mokro, a zwykle w tym dniu cyklu było już sucho [emoji848] czy to Wiesiołek ma takie działanie, a może mała kropeczka [emoji7][emoji2530]
 
Dziewczyny które stosowały wiesiołka [emoji847] jest 23dc a ja cały czas dalej w środku mam mokro, a zwykle w tym dniu cyklu było już sucho [emoji848] czy to Wiesiołek ma takie działanie, a może mała kropeczka [emoji7][emoji2530]
A bierzesz go cały czas? Wiesolka tylko do owu się bierze, później już nie bo może wywołać skurcze macicy czy coś..
 
reklama
Do góry