reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Cześć staraczki. To mój pierwszy miesiąc starań. Idę jutro na betę (dziś 35 dc). Czy któraś z Was bierze Ovarin bądź słyszało coś o nim? 🧐 moje koleżanki go polecały ale czy można go brać teoretycznie nie mając problemów hormonalnych itp ?
 
Cześć staraczki. To mój pierwszy miesiąc starań. Idę jutro na betę (dziś 35 dc). Czy któraś z Was bierze Ovarin bądź słyszało coś o nim? 🧐 moje koleżanki go polecały ale czy można go brać teoretycznie nie mając problemów hormonalnych itp ?
Cześć ☺️ ile dni Ci się spóźnia? Robiłaś testy?
Masz jakieś objawy? Niestety ja nie biorę Ovarinu więc nie pomogę.
 
Cześć ☺️ ile dni Ci się spóźnia? Robiłaś testy?
Masz jakieś objawy? Niestety ja nie biorę Ovarinu więc nie pomogę.
generalnie mam nieregularne cykle 28-36 wiec teoretycznie spóźnia mi się. Robiłam test wczoraj 34dc i negatyw. Nie wiem co mam o tym myśleć. Czuje się najdziwniej w życiu ale nie wiem czy sobie nie wmawiam. Pierwszy cykl starań a koszmarnie mi zależy.
 
generalnie mam nieregularne cykle 28-36 wiec teoretycznie spóźnia mi się. Robiłam test wczoraj 34dc i negatyw. Nie wiem co mam o tym myśleć. Czuje się najdziwniej w życiu ale nie wiem czy sobie nie wmawiam. Pierwszy cykl starań a koszmarnie mi zależy.
Rozumiem Cię, ja w pierwszym cyklu widziałam u siebie wszystkie objawy i byłam przekonana że jestem w ciąży, niestety życie zweryfikowało moją naiwność 😉 myślę że może na test było jeszcze minimalnie za wcześnie, poczekaj jeszcze chwilę albo tak jak mówisz idź na betę wtedy będziesz mieć 100% pewność, trzymam kciuki żeby @ nie przyszła ☺️
 
Hejka dziewczyny. Dzisiaj 37dc. Test negatywny. @ brak.
Dodatkowo jest bardzoo mokro, śluz jak na dni płodne, ciągle sprawdzam czy to nie @[emoji2356][emoji2356][emoji2356].. czuje jajniki że "pracują", tak ciągną.. nie mam pojęcia co się dzieje....
 
generalnie mam nieregularne cykle 28-36 wiec teoretycznie spóźnia mi się. Robiłam test wczoraj 34dc i negatyw. Nie wiem co mam o tym myśleć. Czuje się najdziwniej w życiu ale nie wiem czy sobie nie wmawiam. Pierwszy cykl starań a koszmarnie mi zależy.

U mnie podobnie, też nieregularne cykle i brak @, testy negatywne, 37 DC i śluz.. płodny [emoji23]
 
reklama
Hejka dziewczyny. Dzisiaj 37dc. Test negatywny. @ brak.
Dodatkowo jest bardzoo mokro, śluz jak na dni płodne, ciągle sprawdzam czy to nie @[emoji2356][emoji2356][emoji2356].. czuje jajniki że "pracują", tak ciągną.. nie mam pojęcia co się dzieje....
Pójdziesz na betę czy jeszcze poczekasz co się wydarzy?
 
Do góry